خانه / اجتماعی / مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان: ۵۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در کردستان منتشر می شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان: ۵۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در کردستان منتشر می شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان گفت: این بنیاد تا پایان سال جاری ۵۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس را منتشر می‌کند.


به نقل از روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان، سردار ذبیح الله مالکی اظهار داشت: یکی از برنامه‌ها و رسالت‌های این بنیاد انتشار کتاب‌هایی با موضوع و حول محور دفاع مقدس است.

وی افزود: ۵۰ عنوان کتاب توسط این بنیاد تا پایان امسال منتشر می‌شود که تاکنون ۵۰ درصد کارهای لازم در این رابطه انجام شده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان ادامه داد: این تعداد کتاب باید ابتدا توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور تایید شود و بعد توسط واحد انتشارات این بنیاد منتشر و روانه بازار می‌شود.

سردار مالکی یادآور شد: قبل از دوران دفاع مقدس و بعد از آن هم کردستانی‌ها در مقابل دشمنان ایثارگری کردند و می‌طلبد خاطرات، نوشته‌ها و وصایای رزمندگان آنرا به رشته تحریر درآورند.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما پیروزهستیم» قرار داده شده است، بیان کرد: بیش از ۵۰۰ برنامه مختلف به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان آماده شده و از ۳۱ شهریور همزمان با آغاز این هفته اجرا می‌شوند.

شناسه خبر : 23273

این خبر رو هم ببینید

نقش موثر مدیریت بهره برداری منابع اجتماعی در مقابله با تحریم‌ها

البته تحریم ها ناشی از دسیسه های دشمنان است اما وظیفه دستگاه های اجرایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =