خانه / سیاسی / مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری کردستان خبر داد: اولین دوره آموزشی طرح ملی توان افزایی زنان مدیر برگزار می شود

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری کردستان خبر داد: اولین دوره آموزشی طرح ملی توان افزایی زنان مدیر برگزار می شود

سنندج- مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری کردستان از برگزاری اولین دوره آموزشی طرح ملی توان افزایی زنان مدیر و مسئول در کردستان خبر داد.

لیلا آژیر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: زنان برای ایفای نقش های سازمانی و ارتقا توانایی ها نیازمند کسب مهارتهای ویژه هستند و این مهارتهای ویژه تنها با فعالیت های آموزشی ممکن می شود.
وی افزود: ساختار دیوان سالارانه موجب اولویت یافتن فضایل و ارزش های مردان می شود و نابرابری، سلسله مراتب، غیرشخصی کردن امور که همه از اصول ایجاد سازمان هستند خود مانع شکل های جانشین آن نوع سازماندهی که ویژگیها و ارزشها ی زنان را در نظر می گیرد، می شود.
مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری کردستان اظهار داشت: در راستای ارتقای نقش سازمانی بانوان، اولین دوره آموزشی طرح ملی توان افزایی زنان مدیر و مسول استان در ۴ و ۵ اسفند ماه سالجاری با حضور خانم دکتر فرهمند پو،ر مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در استان کردستان برگزار می گردد.
آژیر گفت: این کارگاه به‌ صورت طرحی ملی در همه‌ استان های کشور اجرا می شود و در استان کردستان روزهای نخست اسفند ماه در مرکز آموزش جهاد کشاورزی برگزار می شود.
وی بیان کرد: هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه بهتر این دوره آموزشی صورت گرفته و انتظار می رود که با مشارکت خوب بانوان مسئول همراه باشند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۰۸۶۹۸ – پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ – ۰۹:۰۰

شناسه خبر : 12209

این خبر رو هم ببینید

شوراهای اسلامی شهر وروستا ازشعار تا عمل شورا مُرده متولد شد/ محمدهادیفر

سرویس ایران- شوراها با پشتیبانی فرهنگی و تاریخی در سال ۱۳۷۷ در صحنه جامعه ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =