خانه / اجتماعی / مدیرکل فرودگاه کرمانشاه: به زودی پروازهای کرمانشاه _ استانبول انجام می‌گیرد

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه: به زودی پروازهای کرمانشاه _ استانبول انجام می‌گیرد

با هماهنگی های به عمل آمده با شرکت ترکیش ایرلاین، در ایام نوروز پروازهای کرمانشاه _ استانبول که در حال حاضر هفته ای دوبار صورت می گیرد به هفته ای چهار بار افزایش می یابد

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه گفت: بزودی پروازهای کرمانشاه _ استانبول هفته‌ای چهار بار انجام می‌گیرد.
به نقل از ایسنا، پیمان شرفایی در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی که در محل معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: یکی از محل های اصلی ورودی گردشگر به هر شهری فرودگاه ها هستند که انتظار می رود در ایام نوروز اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان پذیرایی و استقبال خاصی از میهمانان ورودی از فرودگاه کرمانشاه به عمل آورد.
 وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با شرکت ترکیش ایرلاین، در ایام نوروز پروازهای کرمانشاه _ استانبول که در حال حاضر هفته ای دوبار صورت می گیرد به هفته ای چهار بار افزایش می یابد.
 مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: با پروازهای ترکیش ایرلاین، مسافرین می توانند به ۲۰۰ نقطه جهان پرواز داشته باشند.
 شرفایی تصریح کرد: در جلسه ای که با حضور مسئولین وزارت خارجه داشتیم مقرر شده که خدمات صدور ویزای موقت هفت روزه نیز در فرودگاه کرمانشاه ارائه شود.
 وی تاکید کرد: معدود فرودگاه هایی در سطح کشور هستند که امکان صدور ویزای موقت هفت روزه را در محل خود فرودگاه دارند.
 مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: ترمینال جدید فرودگاه کرمانشاه نیز در دست آماده شدن است که با راه اندازی آن ظرفیت سالن ترمینال فرودگاه به سه برابر ظرفیت فعلی ارتقا می یابد.

شناسه خبر : 9645

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =