خانه / فرهنگی / مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج: ۲۸ مدرسه برای اسکان مسافران تابستانی آماده شده است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج: ۲۸ مدرسه برای اسکان مسافران تابستانی آماده شده است

سنندج – مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج گفت: آموزش و پرورش ۲۸ مدرسه را به عنوان ستاد اسکان مسافران تابستانی با کیفیتی بالا آماده و تجهیز کرده است.

سید فواد حسینی ظهر امروز در جلسته ستاد خدمات سفر های تابستان که در فرمانداری با حضور مدیران دستگاه های شهرستان سنندج برگزار شد، گفت: آموزش و پرورش نیز امسال به مانند هرسال در خدمت ستاد سفر های تابستانه به منظور اسکان مسافران خواهد بود.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج با بیان اینکه حجم مسافران تابستانی به نسبت ایام نوروز نیست، اظهار داشت: مدیریت آموزش و پرورش نواحی یک و دو سنندج با هماهنگی اداره کل تصمیم گرفته است که به منظور هدر نرفتن انرژی هر سال یکی از نواحی ستاد های خود را در اختیار مسافران فرهنگی و در صورت نیاز غیر فرهنگی قرار دهد.
وی با بیان اینکه ۲۸ مدرسه برای اسکان مهمانان در نظر گرفته شده است، افزود: کیفیت و سطح خدمات در تابستان امسال با سال های گذشته قابل مقایسه نیست و از سطح بسیار خوبی برخوردار است.
حسینی گفت: امسال به دلیل اینکه تنها یکی از نواحی ارائه خدمات می کند اقلام مورد نیاز اتاق ها به صورت کامل خواهد بود و تمام اتاق ها از تلوزیون ویخچال بهره خواهند برد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج عنوان کرد: در ایام نوروز سال جاری ۸۱۰ تخت توسط مهمان پذیر ها هتل ها فراهم شده بود که آموزش و پرورش به تنهایی اسکان بیش از پنج هزار نفر را در این ایام فراهم و کمبود تخت هتل ها ومهمانپذیر ها را جبران کرد.
وی افزود: مدراس جای اسکان مسافر نیست و امید است روزی فرا برسد که کمبود ها جبران و دستگاه آموزش و پرورش فعالیت های مربوط به خود را انجام دهد.
حسینی گفت: تجربه سال های گذشته نشان داده است که مهمانان از نبود خانه های بین راهی گله داشته اند لازم است که در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج اظهار داشت: امید است تمام دستگاه های خدمت رسان یاری دهند تا تابستانی با خاطره خوب برای مسافران استان کردستان فراهم سازیم.

شناسهٔ خبر: ۴۰۱۳۵۲۶ – شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ – ۱۵:۳۸

شناسه خبر : 3919

این خبر رو هم ببینید

درخشش حافظ کردستانی در مسابقات سراسری قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از درخشش طاهره نائبی موحد، حافظ کردستانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هشت =