خانه / فرهنگی / مدیر خانه مطبوعات کردستان استعفا کرد  

مدیر خانه مطبوعات کردستان استعفا کرد  

مدیر خانه مطبوعات کردستان پس از ۲۱ ماه فعالیت در جلسه عصر امروز این خانه از سمت خود استعفا کرد.
 

شیروان یاری بعد از استعفا در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: مدیر خانه مطبوعات براساس اساسنامه این تشکل صنفی رسانه‌ای، بالاترین رکن خانه به شمار می‌آید و مدیریت اجرایی تمام اساسنامه خانه را در اختیار دارد مگر اینکه در زمان انتخاب، اعضای هیئت مدیره محدودیت‌های برای مدیر قائل شوند.
وی خاطرنشان کرد: در زمان انتخاب مدیر این دوره خانه مطبوعات کردستان، محدودیتی اعلام نشد و مدیریت تمام اساسنامه خانه به بنده واگذار شد.
مدیر مستعفی خانه مطبوعات کردستان اظهار داشت: بعد از جلسه امروز اعضای هیئت مدیره این خانه، ضمن احترام به حسن نیت تمامی اعضای هیئت مدیره، از مدیریت و عضویت هیئت مدیره نیز استعفا کردم.
یاری افزود: ما تاکنون نتوانسته‌ایم به گفتمان جمعی در تشکل صنفی و براساس اساسنامه خانه مطبوعات برسیم لذا تمامی تلاش‌ها آب در هاون کوبیدن است و نمی‌تواند گفتمانی در رسانه استان به وجود آورد.
وی خاطرنشان کرد: انتخابات اعضای هیئت مدیره برآیند تفکر جمعی و براساس مواد اساسنامه است اما یک سری به افرادی متوسل می‌شوند تا در راستای اهداف غیر اساسنامه گام بردارند.
یاری یادآور شد: در زمان مدیریت خانه مطبوعات استان هیچ سهل‌انگاری در زمینه انجام وظایف نداشته‌ام و تمامی اقدامات در راستای اجرای کامل اساسنامه و حفظ شأن و جایگاه اعضای خانه بوده است.
وی به پاره‌ای از فعالیت‌های خانه در زمان مدیریت وی اشاره کرد و برگزاری دوره‌های آموزشی کشوری گرافیک و صفحه‌آرایی، گزارش‌نویسی، خبرنویسی و رفتارشناسی در رسانه و نیز صدور گواهینامه برای شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها و گرفتن ساختمان برای خانه و برخورداری ۴۸ نفر از خبرنگاران و هنرمندان در قالب فاز ۲ از مسکن، را نمونه‌ای از فعالیت‌های این دوره خانه مطبوعات برشمرد.
یاری در پایان گفت: همواره منفعت جمعی اعضای خانه مطبوعات را بر منفعت شخصی ترجیح داده‌ام و بررسی اقدامات خانه، این ادعا را اثبات خواهد کرد.
 

شناسه خبر : 5253

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =