خانه / اجتماعی / مدیر عامل آبفا کردستان تاکید نمود : برای جلوگیری از جیره بندی آب الگوی مصرف را اصلاح کنیم

مدیر عامل آبفا کردستان تاکید نمود : برای جلوگیری از جیره بندی آب الگوی مصرف را اصلاح کنیم

برای جلوگیری از جیره بندی آب و مدیریت مصرف شهروندان کردستانی الگوی مصرف آب خود را اصلاح نمایند.
 

 
 
مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : مصرف آب شرب توسط شهروندان بیش از حد انتظار است و برای جلوگیری از تنش و جیره بندی آب شهروندان باید در فصل گرم الگوی مصرف خود را اصلاح نمایند تا نگرانی های موجود در این رابطه برطرف شود .
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت : با توجه به تعامل و همکاری کار گروه مرتبط با مدیریت آب در استان توانستیم تا این لحظه آب شرب مصرفی شهروندان را مدیریت نمائیم اما نگرانیهایی در این راستا وجود دارد که برای رفع این نگرانیها نیازمند تعامل و همکاری بیشتر شهروندان هستیم تا با همکاری مردم عزیز بتوانیم فصل گرم را بدون جیره بندی سپری نمائیم .
مهندس تخت شاهی در ادامه گفت : در فصل گرم پیش بینی ما برای مصرف روزانه آب شرب در شهر سنندج ۱۴۸ هزار متر مکعب در روز است که متاسفانه شهروندان طی یک روز ۱۵۵ هزار متر مکعب یعنی ۷ هزار متر مکعب ( ۷ میلیون لیتر ) بیشتر از حد انتظار مصرف نموده اند .
مهندس تخت شاهی در پایان از شهروندان درخواست نمود که برای نزدیک شدن به الگوی جهانی مصرف آب ما را یاری نمایند و در اینخصوص گفت : چنانچه شهروندان عزیز هر ساله ۱۰ درصد در مصرف آب شرب صرفه جویی نمایند ما می توانیم به راحتی طی یک بازه زمانی ۵ ساله به الگوی استاندارد و جهانی سرانه مصرف آب که ۱۲۰ لیتر برای هر نفر در شبانه روز است برسیم .  

شناسه خبر : 8515

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =