خانه / اجتماعی / مدیر ناحیه منفصل شهری حسن آباد: اجرای آسفالت ۱۲ هزار متر مربع از معابر ناحیه منفصل شهری حسن آباد

مدیر ناحیه منفصل شهری حسن آباد: اجرای آسفالت ۱۲ هزار متر مربع از معابر ناحیه منفصل شهری حسن آباد

مدیر ناحیه منفصل شهری حسن آباد از آغاز عملیات بهسازی و آسفالت معابر ومحلات این ناحیه خبر داد و گفت: آسفالت ۱۲ هزار متر مربع از معابر این ناحیه در حال اجرا است.

به گزارش نوای آبیدر، “اسماعیل نقشبندی” مدیر ناحیه منفصل شهری حسن آباد با بیان اینکه یکی از مهمترین مطالبات ساکنان نواحی منصل شهر بهسازی و آسفالت معابر است، گفت: عدم احداث زیر ساخت‌های لازم باعث شده که شهرداری در سنوات گذشته نتوانسته به نحو مطلوب در بهسازی و آسفالت معابر اقدامات اساسی را انجام دهد.
 
وی اظهار کرد: پس از بازدید شهردار و اعضا شورای شهر در اوایل سالجاری برنامه ریزی ای لازم جهت اجرای عملیات بهسازی و آسفالت معابر صورت گرفت.
 
مدیر ناحیه منفصل شهری حسن آباد از اجرای عملیات آسفالت ۱۲ هزار متر مربع از معابر و محلات ناحیه منفصل شهری حسن آباد خبر داد و گفت: تاکنون عملیاتی نظیر ۱۵۰۰ متر مکعب خاکبرداری و پخش ۱۵۵۰ تن اساس انجام شده است.
 
نقشبندی افزود: در فاز نخست ۴۵۰۰ متر مربع  از معابر این ناحیه با ۱۵۱۵ تن آسفالت وبهسازی شده است و ادامه عملیات آماده سازی و آسفالت مابقی معابر اولویت بندی شده در حال اجرا است.
 
وی هزینه آسفالت این معابر را بیش از دو میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: امیدواریم با بهسازی و آسفالت معابر بتوانیم موجبات رضایتمندی ساکنان این ناحیه را فراهم نماییم.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ / ۱۰:۰۱   کد خبر : ۳۶۱۶لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6671

این خبر رو هم ببینید

روحانیت سنی و شیعه کردستان ترور دانشمند هسته‌ای را محکوم کردند

شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =