خانه / فرهنگی / مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری از برگزاری همایش تخصصی آموزشی آشنایی با مدل توسعه اقتصاد منطقه ای در کردستان خبرداد

مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری از برگزاری همایش تخصصی آموزشی آشنایی با مدل توسعه اقتصاد منطقه ای در کردستان خبرداد

در این همایش راهکارها، شیوه ها والگوهای توسعه اقتصادی بویژه مدلهایی با رویکرد محلی و منطقه ای و باهمکاری استانداری و نیزبنیاد توسعه شرق بررسی شد.

سنور احمدی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: در این همایش و نشست های دو روزه در مجموع راهکارها، شیوه ها والگوهای توسعه اقتصادی بویژه مدلهایی با رویکرد محلی و منطقه ای و باهمکاری استانداری و نیزبنیاد توسعه شرق بررسی شد.
 
وی افزود: ضرورت شناختن مدلها و الگوهای توسعه به ویژه مدلهای با رویکرد محلی و منطقه ای جهت رسیدن به ادبیات مشترک در بین اندیشمندان، نخبگان و کارگزاران توسعه در استان از مهمترین اهداف برگزاری این همایش بود.
 
احمدی تصریح کرد: در روز نخست این همایش پنج نشست جداگانه از جمله جلسات هم اندیشی با حضور کارگزاران دولتی اعم از مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی مرتبط با توسعه اقتصادی استان و نیز بخش خصوصی شامل نمایندگان و اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی صنایع و معادن، اتاق تعاون، خانه صنعت و معدن و سیار تشکل های صنفی استان انجام شد.
 
وی خاطر نشان کرد: در سایر جلسات نیز اساتیدی از دانشگاه های کردستان، علوم پزشکی، دانشگاه آزاد و پیام نور و نیز صاحبنظران حوزه آب و کشاورزی و همچنین نمایندگان سمن ها، سازمان های مردم نهاد و تشکل های فرهنگی اجتماعی استان حضور داشته و به تبادل نظر پرداختند.
 
مدیر دفتر اموزش و پژوهش استانداری  در پایان گفت: در روز دوم نیز همایش تخصصی آموزشی آشنایی با مدل توسعه اقتصادی منطقه ای در کردستان  با حضور استاندار کردستان، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار و نیزمشاور اقتصادی استاندار کردستان و همچنین بیش  از یکصد و بیست نفر از مدیران، کارشناسان و نمایندگان تشکلهای صنفی بخش خصوصی و اساتید دانشگاهی برگزار شد.

شناسه خبر : 5055

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 16 =