خانه / اجتماعی / مذاکره برای تخصیص اعتبار به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کردستان  

مذاکره برای تخصیص اعتبار به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کردستان  

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکراتی با معاون وزیر کشور به منظور جذب اعتبار برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های کردستان صورت گرفته تا با تزریق اعتبار اندکی از مشکلات این حوزه کاسته شود.
 

سیداحسن علوی در نشست با فرماندار، بخشداران و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کامیاران با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ژنو اظهار کرد: هدف راهبردی غرب در مذاکرات هسته‌ای ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است.
وی با تأکید بر صلح‌آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران گفت: آمریکا با حمایت بی‌چون و چرا از اسرائیل تنفر ملت‌های آزاده را علیه خود برانگیخته است.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا به زعم خود در نظر دارد با به زانو درآوردن ایران بر جهان مسلط شود وگرنه آنها بهتر از هرکس دیگری می‌دانند ایران برنامه‌ای برای دست‌یابی به سلاح‌های هصته‌ای ندارد و با این وجود این کشمکش‌ها را به راه انداخته‌اند.
وی گفت: ملت ایران با حضور در صحنه و پشتیبانی همه‌جانبه از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای فشارها را پشت سر گذاشته و از این امتحان هم سربلند بیرون خواهد آمد.
علوی افزود: کشور ما کشوری ثروتمند است و مدیریت شرایط سخت می‌تواند راه را برای گذر از تنگناها و رسیدن به افق‌های توسعه و پیشرفت هموار کند.
وی با اشاره به تخصیص ریالی اعتبارات به استان کردستان خاطر نشان کرد: مذاکراتی با معاون وزیر کشور به منظور جذب اعتبار برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان صورت گرفته تا با تزریق اعتبار اندکی از مشکلات این حوزه کاسته شود.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه عمرانی استان کردستان در سال گذشته گفت: در سال گذشته از اعتباری که به استان تخصیص یافت بخشی از آن وصول شده و در طرح‌های اجرایی هزینه شد.
وی به کاهش ۳۳ درصدی اعتبارات عمرانی استان کردستان در بودجه سال آینده اشاره کرد و افزود: از نظر عملیاتی در مجموع ۳۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای سال ۹۳ به استان کردستان تخصیص یافته است.

شناسه خبر : 9991

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =