خانه / جریانات تکفیری / مسئول فروش اعضای بدن داعش از تلعفر گریخت

مسئول فروش اعضای بدن داعش از تلعفر گریخت

یک منبع محلی در استان نینوا از فرار یکی از سرکرده های داعش موسوم به ابو الاکباد که مسئول فروش اعضای بدن بود، از تلعفر خبر داد.

السومریه، یک منبع محلی در استان نینوا از فرار ابو الاکباد از سرکرده های بارز داعش و مسئول فروش اعضای بدن در داعش برای کسب درآمد در کشورهای همسایه از تلعفر خبر داد.
این منبع بیان کرد: مسئول فروش اعضای بدن  داعش به همراه سه نفر از همراهانش از تلعفر گریخته و به مقصد نامعلومی رفته است. وی  که به ابو الاکباد معروف است و تابعیت یک کشور عربی در قاره آفریقا را دارد در یکی از روستاهای تلعفر در ۵۵ کیلومتری غرب موصل حضور داشت.
منبع مذکور تاکید کرد:  ابوالاکباد در فروش بیش از ۵۰۰ تکه از اعضای بدن به قاچاقچیان اعضای بدن انسان دست داشته است. وی از فروش اعضای بدن میلیونها دلار به دست آورده است.
این منبع افزود: پدیده فرار و پنهان شدن داعشی ها نشان دهنده این است که داعش روز به زوال است و افراد باقیمانده یا خود را تسلیم نیروهای عراقی می کنند یا سرنوشت مرگ در انتظار آنهاست.
شایان ذکر است که داعش از حدود یکسال قبل پس از اینکه منابع درآمد خود از نفت و سرقت میادین نفتی در صلاح الدین، کرکوک و نینوا را از دست داد؛ به سرقت اعضای بدن عوامل خود در بیمارستان های نینوا و دیگر مناطق با هدف کسب درآمد روی آورده است.

شناسهٔ خبر: ۴۰۳۴۸۵۳ – سه‌شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ – ۱۷:۱۵

شناسه خبر : 2089

این خبر رو هم ببینید

بیانیه شورای عالی افتاء استان کردستان در محکومیت اقدام اخیر دولت عربستان

بیانیه شورای عالی افتاء استان کردستان در محکومیت اقدام اخیر دولت عربستان در اعدام ۳۷ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =