خانه / اجتماعی / مسدود شدن راه ارتباطی ۱۳۰ روستای کردستان به دلیل بارش برف  

مسدود شدن راه ارتباطی ۱۳۰ روستای کردستان به دلیل بارش برف  

مدیر راه اداره‌کل راه و شهرسازی کردستان از مسدود شدن راه‌های ۱۳۰ روستای استان به دلیل بارش برف خبر داد و گفت: این میزان در صبح امروز حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد بوده است.
 

 
محمدراشد مدرس‌گرجی اظهار کرد: با توجه به بارش بی‌سابقه برف که از دیشب در استان آغاز شده بر اساس پیش‌بینی‌های اولیه مسیر ارتباطی بیش از ۲۰ تا ۳۰ درصد از روستای استان بسته بود که با تلاش عوامل و اکیپ‌های راهداری این میزان در حال حاضر به ۱۳۰ روستا رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: کامیاران، بانه، دیواندره و سقز بیشترین راه‌های مسدود شده روستایی را به خود اختصاص داده و تلاش برای بازگشایی این راه‌ها از صبح امروز با جدیت و بهره‌گیری از توان اکیپ‌های اداره‌کل و بخش خصوصی در حال انجام است.
مدیر راه اداره‌کل راه و شهرسازی کردستان تصریح کرد: در حال حاضر ۳۷ اکیپ راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی کردستان و  20 اکیپ بخش خصوص در راستای بازگشایی راه‌های روستایی استان فعال شده‌اند.
مدرس‌گرجی افزود: سعی و تلاش ما بازگشایی کل راه‌های روستایی تا پایان امروز است که امیدواریم با تلاش و همت مضاعف و مساعد بودن شرایط آب و هوایی بازگشایی راه‌های روستایی به فردا کشیده نشود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: وضعیت و اقدامات انجام شده به منظور اطلاع‌رسانی به مردم در کمترین زمان از طریق رسانه‌های اعلام خواهد شد.

شناسه خبر : 9839

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هشت =