خانه / سیاسی / مسعود بارزانی: جنگ اقلیم کردستان با داعش، جنگ مرگ و زندگی است

مسعود بارزانی: جنگ اقلیم کردستان با داعش، جنگ مرگ و زندگی است

رئیس اقلیم کردستان عراق با اشاره به اینکه هم اکنون نیروهای پیشمرگ این اقلیم با گروهی تروریستی جنگ می کنند که سلاح ها و تجهیزات نظامی ارتش دو کشور را در اختیار دارد، این جنگ را جنگ مرگ و زندگی برای کُردهای عراق دانست

 مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان در پیامی به مناسبت عید قربان اعلام کرد که عید امسال، همزمان است با جنگ سرنوشت ساز مردم و حکومت اقلیم کردستان در برابر تروریست ها.
فرمانده کل نیروهای مسلح اقلیم کردستان با اشاره به اینکه نیروهای پیشمرگ در جنگ با داعش هر روز در حال پیشروی و ثبت پیروزی های چشمگیر هستند، این جنگ را جنگ مرگ و زندگی برای اقلیم کردستان عراق توصیف کرد در برابر گروهی تروریستی که ارتش دو کشور را شکست داد و مدرن ترین تسلیحات را در اختیار دارد و با این تسلیحات به اقلیم کردستان یورش برده است.
رئیس اقلیم کردستان تصریح کرده است که نیروهای پیشمرگ به نمایندگی از تمامی جهان با تروریست ها مقابله می کنند و دلیل حمایت جهانی از کُردهای عراق و مشارکت ائتلاف جهانی برای مقابله با داعش را آزادی، دموکراسی و همزیستی مسالمت آمیز در اقلیم کردستان دانست.
 
 
کد مطلب: ۷۱۰۶۷  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۷/۱۲  |  ساعت: ۱۱ : ۴

شناسه خبر : 17523

این خبر رو هم ببینید

۲۷۸ داوطلب در کردستان جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند

رئیس ستاد انتخابات کردستان ساعتی پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام داوطلبان اظهار داشت: تعداد 278 نفر واجد شرایط در حوزه های انتخابیه استان، جهت شرکت در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =