خانه / فرهنگی / معاون آموزش و پژوهش ستاد مساجد کشور: اندیشه یک خانواده با بهره‌گیری معنوی از مسجد هدایت می‌شود

معاون آموزش و پژوهش ستاد مساجد کشور: اندیشه یک خانواده با بهره‌گیری معنوی از مسجد هدایت می‌شود

معاون آموزش و پژوهش ستاد مساجد کشور با تأکید بر بحث‌های تربیتی در خانواده، مدرسه و مسجد، گفت: اگر اندیشه یک خانواده از مسجد گرفته نشود مسیر خانواده هدایت نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ما ، محمدرضا جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ستاد کانون مساجد برای ابلاغ سیاست‌ها و برنامه‌ها و ابلاغ برنامه‌های سال، چند سالی بوده که از لحاظ مدل و محتوا تغییر کرده است.
وی عنوان کرد: چیدمان برنامه‌ها بر اساس یک مانور فرهنگی است که افراد بعد از آشنایی با این مانور فرهنگی وارد جنگ نرم می‌شوند.
جعفری به اهداف کانون‌های فرهنگی اشاره کرد و افزود: عمران معنوی مساجد یکی از اهداف کانون است و کانون‌ها وظیفه عمران معنوی مساجد را به عهده دارند.
معاون آموزش و پژوهش ستاد مساجد کشور با اشاره به هدف تشکیل انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی یک تحفه ارزشمند است که هدف آن احیای تمدن اسلامی است.
وی با بیان اینکه تمدن اسلامی را پیامبر اکرم (ص)، ۱۴۰۰ سال پیش معرفی کرد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی نیامده تا تمدن اسلامی را معرفی کند بلکه برای احیای تفکر ناب اسلامی آمده است.
جعفری ادامه داد: استکبار با شبهه‌افکنی و تلاش‌های شبانه روزی پیرامون شیعه هراسی و اسلام هراسی قصد مبارزه با تفکر اسلامی را دارد اما این تفکر روز به روز پیشرفت می‌کند.
معاون آموزش و پژوهش ستاد مساجد کشور اضافه کرد: امروز تمام دل‌ها مجذوب تفکر اسلامی شده‌اند چون می‌دانند این تفکر نجات دهنده خودشان است.
وی به شعار آزادی زنان توسط استکبار اشاره کرد و یادآور شد: آزادی در غرب آزادی برای برهنگی است و آنان اصالت کلمه آزادی را از بین برده‌اند، چرا که اگر آزادی وجود دارد حجاب در دانشگاه‌های خود ممنوع نمی‌شد.
جعفری با بیان اینکه این نوع آزادی خیانت به اصل واژه آزادی است، خاطرنشان کرد: فقط زیر چتر اسلام ناب می‌توانیم از آزادی بهره‌مند شویم.
معاون آموزش و پژوهش ستاد مساجد کشور تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه نیز آزادی کامل را در اختیار ندارند زیرا تحت سلطه افراد ثروتمند هستند.
وی با تأکید بر بحث‌های تربیتی در خانواده، مدرسه و مسجد، یادآور شد: اگر اندیشه یک خانواده از مسجد گرفته نشود مسیر خانواده هدایت نمی‌شود.

شناسه خبر : 4761

این خبر رو هم ببینید

فیلم کارگردان کردستانی، جایزه ویژه جشنواره هندوستان را از آن خود کرد

فیلم کوتاه تعدیل به نویسندگی و کارگردانی کیوان سروری و از تولیدات حوزه هنری استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =