خانه / سیاسی / معاون برنامه ریزی و توسعه آموزش و پرورش سقز: بیش از ۱۷۰۰۰ نفر روز مسافر در ستاد اسکان تابستانی شهرستان سقز پذیرش شده اند .

معاون برنامه ریزی و توسعه آموزش و پرورش سقز: بیش از ۱۷۰۰۰ نفر روز مسافر در ستاد اسکان تابستانی شهرستان سقز پذیرش شده اند .

توفیق دستان معاون برنامه ریزی و توسعه آموزش و پرورش سقز گفت: این شهرستان تا روز سوم شهریور ماه بیش از ۱۷ هزار و ۱۰۰ نفر روز مسافر را پذیرش کرده است.

توفیق دستان در گفت و گو با خبرنگار ما منطقه کردستان، ستاد اسکان شهرستان سقز تا روز سوم شهریور ماه بیش از سه هزار و ۱۶۰ خانوار و ۸۵۰ نفر مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی را در۱۴۰ کلاس و ۲۰مدرسه علاوه بر مرکز رفاهی – آموزشی پذیرش کرده است.وی افزود: اعضای ستاد اسکان شهرستان تمام تلاش خود را برای ارائه سرویس دهی مناسب و مطلوب و فراهم کردن رضایت خاطر مهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی در ۱۴۹ کلاس و۲۰ مدرسه علاوه بر مرکز رفاهی – آموزشی به کار گرفته اند تا موجبات رضایت خاطر میهمانان را فراهم آورند و در ذهن آنان خاطره ای خوب از این شهرستان ماندگار شود.

شناسه خبر : 18063

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =