خانه / ورزشی / معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کردستان؛ جشنواره جوان برتر روستایی در شهرستان سقز برگزار می شود

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کردستان؛ جشنواره جوان برتر روستایی در شهرستان سقز برگزار می شود

سنندج – معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان از برگزاری جشنواره جوان برتر روستایی در سقز خبرداد.

هیرش رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: جشنواره جوان برتر روستایی به همت انجمن همیار جوان روستایی شهرستان ، همکاری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان و اداره ورزش و جوانان سقز بر پا می شود.
وی افزود،:فرمانداری سقز، بخشداری ها و دهیاری های سرشیو، زیویه، امام و مرکزی در این جشنواره نیز همکاری و مشارکت همه جانبه خواهند داشت.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: جشنواره جوان برتر روستائی شهرستان سقز روز ۲۰ فروردین ماه سال ۹۶ در روستایی سنته در بخش های مختلف برگزار می شود.
رضایی به اجرای برنامه های مختلف در این جشنواره اشاره کرد و گفت: صنایع دستی، عکس روستا، غذاهای محلی، محصولات کشاورزی، بازی های بومی محلی و موسیقی محلی آیتم هایی است که در این جشنواره اجرا می شود.
وی افزود:  شرکت در جشنواره جوان برتر روستائی شهرستان سقز برای عموم آزاد است و در پایان به افراد برتر در بخش های مختلف جوایز نفیسی اهداء می شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: افراد شرکت کننده می توانند طرح ها و آثار خود را تا ۱۵ فروردین ماه ۹۶ به اداره ورزش و جوانان سقز ارائه دهند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۲۴۳۵۰ – دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ – ۰۸:۴۸

شناسه خبر : 10507

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =