خانه / سیاسی / معاون فرهنگی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان: هفت برنامه متنوع باهدف سرگرمی ونشاط تااواخر اردیبهشت انجام می شود

معاون فرهنگی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان: هفت برنامه متنوع باهدف سرگرمی ونشاط تااواخر اردیبهشت انجام می شود

سنندج – معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری هفت برنامه متنوع فرهنگی با هدف نشاط و امید جوانان تا اواخر اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

هیرش رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: در راستای نشاط و امید در جوانان جشنواره های متنوعی در استان کردستان برنامه ریزی شده است که از فروردین ماه آغاز تا اواخر اردیبهشت در کردستان اجرا می شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستاناظهار داشت:  این جشنواره ها با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی در حوزه جوانان با هدف ایجاد شور و نشاط در سطح شهرها و روستاهای استان برگزار می شود.
وی افزود: نخستین جشنواره تحت عنوان جوان برتر روستائی به میزبانی روستای رنگه ریژان  شهرستان سقز با حضور چشمگیر مردم و مسئولین استان و شهرستان در روز ۲۲ فروردین ماه برگزار شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد:  در همین راستا همایش موسیقی فولکلور کوردی روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه با حضور جوانان و سازمان های مردم نهاد در سنندج نیز انجام خواهد شد.
رضایی گفت: جشنواره نشاط و امید جوانان در روزهای ۱۰، ۱۴، ۱۶ و ۲۰ اردیبهشت ماه به ترتیب در شهرستان های بانه، سروآباد، سنندج و کامیاران به صورت منظم و پرشور با همکاری سازمان مردم نهاد تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان برگزار می شود.
وی به آئین تجلیل از جوانان برتر اشاره کرد و گفت: روز ۱۹ اردیبهشت ماه از جوانان برتر دستگاه های موفق حوزه اوقات فراغت در مجتمع فرهنگی هنری فجر تجلیل خواهد شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: با برگزاری این فعالیت ها در جامعه و در بین جوانان یک نوع نشاط و امید را فراهم خواهیم کرد تا وفاق، همبستگی، تعلق اجتماعی، تعاملات اجتماعی مطلوب، رضایت از زندگی و همچنین سلامت روانی و اجتماعی افراد را ایجاد کنیم.
رضایی گفت:  با اعلام وزارت ورزش و جوانان، حوزه فرهنگی و امور جوانان در تعدادی از شاخص های تعیین شده رشدی ۴۰۰ درصدی داشته است که در این موضوع روند رو به رشد و چشمگیری دیده می شود.

شناسهٔ خبر: ۳۹۶۱۰۰۰ – دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۸:۰۶

شناسه خبر : 11887

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 14 =