خانه / سیاسی / مفتی قدس سکوت بین المللی در برابر کشتار مردم غزه را محکوم کرد

مفتی قدس سکوت بین المللی در برابر کشتار مردم غزه را محکوم کرد

مفتی اعظم قدس و سرزمین های فلسطین در بیانیه ای سکوت کشورهای بین المللی را در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار ملت فلسطین به شدت محکوم کرد

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱
به گزارش خبرگزاری تقریب ،شیخ “محمد حسین” مفتی اعظم قدس و سرزمین های فلسطین در بیانیه خود، با انتقاد از سکوت بین المللی در برابر جنایات صهیونیست ها در غزه، از جامعه بین المللی خواست تا موضع روشنی در برابر این جنایات اتخاذ کنند.
وی تأکید کرد: مقامات رژیم اشغالگر صهیونیستی به محاصره و جلوگیری از ورود سوخت و غذا به ملت فلسطین اکتفا نکرده است بلکه کار را به جایی رسانده است که مردم بی گناه فلسطین به ویژه زنان و کودکان را در خانه هایشان به قتل می رساند.
شیخ محمد حسین از سوی دیگر با محکوم کردن سیاست شهرک سازی رژیم صهیونیستی  گفت: رژیم اشغالگر صهیونیستی با اشغال اراضی فلسطین، آنها را در اختیار شهرک نشینان خود قرار داده و از ساخت شهرک های جدید حمایت می کند.
وی در پایان بیانیه خود از جامعه بین الملل خواست تا هرچه سریعتر موضعی جدی در برابر این جنایت ها اتخاذ کنند.

شناسه خبر : 18651

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =