خانه / ورزشی / مهدی تقوی : حضور در مسابقات انتخابی حق من است ؛ می‌خواهم کشتی بگیرم                        

مهدی تقوی : حضور در مسابقات انتخابی حق من است ؛ می‌خواهم کشتی بگیرم                        

سایت کرد نور : دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان گفت : حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی کمترین حق من است.

مـهـدی تقوی در خصوص اینکه گـفته می‌شود دیگر نمی‌تواند برای تیم ملی کشتی بگیرد، اظهار داشت : مدتی است که تمریناتم را شروع کرده‌ام و در حال حاضر نسبت به گذشته در وضعیت بهتری قرار دارم. 
وی افزود: قصد داشتم در مسابقات انتخابی شرکت کنم اما کاملا آماده نبودم و به همین دلیل ترجیح دادم در مرحله نهایی انتخابی با صـلاحدید خـادم شرکت کنم و مانند سایر نـفراتی که در مسـابقات جهـانی شرکت کرده‌اند من نیز در مـسابقات انتخابی بتوانم دوبنده تیم ملی را از آن خود کنم و پس از آن به موفقیت در وزن جدید فکر کنم.
دارنده ۲ مدال طلای مسابقات جهانی در پاسخ به این سوال که در موقعیت فعلی کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد اجازه حضور در مـرحـله آخر را به شما نـخواهد داد و با این حساب چـگونه امید به گـرفتن سهـمیه دارید، عنوان کرد: حضور در مسابقات انـتخابی تـیم ملـی کشتی آزاد کـمترین حـق من است. من سال‌ها برای کـشتی زحـمت کشیده‌ام و از تمام زندگی‌ام برای کشتی گذشته‌ام. من حاضرم با هر کسی مسابقه انتخابی برگزار کنم و باکی از مسابقات این‌چنینی ندارم اما کاش مربیانی که در کنار من بودند و شرایط سخت چند ماه اخیر من را می‌دانستند کمی به من حق می‌دادند. من می‌خواهم کشتی بگیرم و اینکه دیگر نتوانم روی تشک حاضر شوم برای من کابوس است و زندگی‌ام را خراب می‌کند. 
تقوی خاطرنشان کرد: اکنون تمام کسانی که در مسابقات جهانی چه آزاد و چه فرنگی حضور داشتند در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی روی تشک خواهند رفت و اینکه من نیز بخواهم روی تشک بروم درخواست زیادی نیست. من سرباز این کشورم و خادم و سایر مربیان بدانند که در صورت اعتماد به من ضرر نخواهند کرد.
وی ادامه داد: به دنبال دور زدن قـانون مسابقات انـتخابی نیستم و برای آن احترام ویژه‌ای قائلم اما معتقدم که شرایط افراد نیز برای حضور در انتخابی تیم ملی مهم است.امیدوارم رسول خادم مانند همیشه تدبیر به خرج دهد و مانع نابودی کشتی من شود.

شناسه خبر : 11149

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =