خانه / اجتماعی / مهم‌ترین مشکل مردم کردستان، اشتغال است

مهم‌ترین مشکل مردم کردستان، اشتغال است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مهم‌ترین مشکل مردم کردستان در بحث اشتغال است و در بیشتر مراجعات و درخواست‌هایی که دارند، موضوع اشتغال مطرح می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی صبح امروز در دیدار رئیس کمیته امداد کشور اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنیم که حضرت آقا اعتماد کردند و این مسوولیت را به بنده دادند و ما هم تلاش می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: نوع مراجعاتی که ما در استان داریم بر همین سه مبنایی است که شما گفتید و خصوصا بحث اشتغال که اوج آن است.

وی اذعان کرد: مردم کردستان در اوج نجابت و کم‌توقعی، خیلی اندک هم راضی هستند که چرخشان بچرخند.

حجت‌الاسلام پورذهبی ادامه داد: تاکنون به سه شهرستان سفر کرده‌ایم، نامه‌ها و مراجعات مردمی، جز گرفتاری‌های خاص که قضایی و غیره هست، بیشتر در زمینه اشتغال است.

وی اذعان داشت: بیشتر مردم کردستان در بحث اشتغال دچار مشکل هستند که امیدواریم با اقداماتی که کمیته امداد در این استان انجام می‌دهد این موضوع حل شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مردم کردستان را اینجور یافته‌ایم که هم نجابت دارند و هم وفادار به نظام، در عین حال که بیش از ۸۰ درصد استان اهل سنت هستند، دوستدار اهل بیت(ع) هستند.

وی افزود: مردم کردستان برای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام هم سینه سپر کرده‌اند چرا که ایران را کشور خود می‌دانند.

حجت‌الاسلام پورذهبی خطاب به بختیاری رئیس کمیته امداد کشور گفت: قبلا در خصوص مشکلات استان با مدیرکل کمیته امداد در استان صحبت‌هایی شده است که امیدواریم با حضور حضرتعالی گشایش‌های جدیدتری ایجاد شود.

انتهای پیام/

شناسه خبر : 23966

این خبر رو هم ببینید

بیانیه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اظهارات اسلام ستیز مسئولان فرانسه

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی توهین مجدد نشریه فرانسوی شارلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =