خانه / سیاسی / نامه سرگشاده مفتی سابق مصر به گروه تروریستی داعش

نامه سرگشاده مفتی سابق مصر به گروه تروریستی داعش

مفتی سابق مصر در نامه سرگشاده ای خطاب به تروریست های داعش تأکید کرد: رسول خدا(ص) از شما خشمگین است، زیرا شما از دستورات ایشان سرپیچی کرده اید

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۸
دکتر “علی جمعه” مفتی سابق مصر، در نامه سرگشاده ای خطاب به گروهک تروریستی داعش گفت: شما با ادعای خلافت خود، با دستورات پیامبر اسلام (ص) مخالفت کرده اید که مسلمانان را به عدم ایجاد فرقه ها و گروه های مختلف فراخوانده بودند.
 
وی تأکید کرد: رسول خدا (ص) از شما بسیار خشمگین است زیرا شما را به سکوت و نهی از منکر دعوت کرده است اما شما دستورات ایشان را اطاعت نکرده و از آن سرپیچی کرده اید.
 
دکتر جمعه در ادامه خاطرنشان کرد: من هم اکنون از شما دعوت می کنم که به سنت پیامبر اسلام(ص) بازگردید و با دستورات ایشان مخالفت نکنید. من به شما نصیحت می کنم که برای رضای خدا کار کنید چرا که پیروی از دستورات پیامبر (ص) موجب دست یابی به رضای خداوند متعال است.
 
 
مفتی سابق مصر از امت اسلامی نیز خواست تا آنچه که این فرقه ضاله می گویند، تصدیق نکنند زیرا اینان مفسدان روی زمین هستند و از هوای نفس خود پیروی کرده و مردم را فریب می دهند ؛ لذا دین اسلام هیچ ارتباطی با این گروه ندارد و از آنان مبرا است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : صدی البلد

شناسه خبر : 17299

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =