خانه / ورزشی / نماينده هندبال کردستان براي کسب مقام نايب قهرماني تلاش مي‌کند  

نماينده هندبال کردستان براي کسب مقام نايب قهرماني تلاش مي‌کند  

مسابقات پاياني نهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر هندبال بانوان باشگاه هاي کشور با انجام سه مسابقه برگزار می شود .
 

 نماینده هندبال کردستان برای کسب مقام نایب قهرمانی، برگزاری مسابقات شنای پیشکسوتان قهرمانی کشور در سنندج و کسب نشان برنز توسط کشتی گیر کردستانی از جمله مهمترین اخبار ورزشی استان است.
در رقابت هاي اين هفته و در حساس ترين مسابقه تيم هاي شهرداري سنندج و ذوب آهن اصفهان در سالن شهيد بهنام شاد سنندج به مصاف يکديگر مي روند و نتيجه اين ديدار تاثير مستقيمي در تعيين سرنوشت نايب قهرمان اين دوره از مسابقات دارد .
بانوان شايسته و بومي هندبال کردستان در تيم شهرداري سنندج در اين فصل از مسابقات با ارائه عملکردي در خور تحسين شايستگي خود را بيش از پيش به اثبات رسانده اند و در ديدار روز جمعه تنها با کسب يک تساوي با افتخار مقام نايب قهرماني اين مسابقات را کسب خواهند کرد و مجوز شرکت در مسابقات جام باشگاه هاي آسيا را به دست مي آورند.
در ديگر مسابقات اين هفته تيم ثامن الحجج در تالار فدراسيون هندبال در تهران ميزبان شرکت بام ايران خراسان رضوي است و در نهايت آخرين مسابقه اين هفته و فصل را تيم هاي ثامن الحجج سبزوار  قهرمان زود هنگام اين مسابقات با شهيد چمران لارستان برگزار مي کنند.
گفتني است در جدول رده بندي و تا پايان هفته نهم تيم ثامن الحجج سبزوار با کسب ۱۷ امتياز قهرماني اين دوره از مسابقات را کسب کرده است و صدر جدول قرار دارد، شهرداري سنندج با کسب ۱۲ امتياز تنها به يک امتياز براي تثبيت جايگاه دوم و عنوان نايب قهرماني نياز دارد و تيم هاي ثامن الحجج تهران و ذوب آهن اصفهان با ۱۰ امتياز در جايگاه سوم و چهارم قرار دارند.

شناسه خبر : 11257

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 8 =