خانه / جریانات تکفیری / نمایش حقد وکینه/ اساعیل احمدی

نمایش حقد وکینه/ اساعیل احمدی

در بلندای تاریخ، همگرایی مسلمین کابوس چپاول گران و غارتگران استعماری در بلاد اسلامی بوده و می باشد و همواره با لطایف الحیل تلاش نموده اند از اجتماع و بیداری امت اسلامی جلوگیری کنند.

اما در میان جامعه اسلامی بودند و هستند دردمندانی که خون دل ها خوردند تا تقریب امت اسلامی را از امری محال به اتفاقی مبارک تبدیل کنند.ولی حیات استکبار دراتفاق امت اسلامی نیست. آنها به خوبی می دانند به اتفاق می توان جهان گرفت، بنابراین تلاش می کنند تا همگرایی امت اسلامی حاصل نشود.

این روزها جریانی که به حق شیعه انگلیسی لقب گرفته و از اعلان وابستگی اش به استعمار پیر ابایی ندارد با تولید فیلمی تحت عنوان «بانوی بهشت»  و با نویسندگی فردی افراطی به نام «یاسر الحبیب» به بهانه حیات دخت گرامی پیامبر اسلام (ص) در ایامی که منسوب به حضرتش می باشد تلاش می کند آتشی بر خرمن گردآمده از داشته های امت اسلامی بزند و اهداف شومی را که داعش و جریانات تکفیری با جنگ های داخلی دنبال می کردند را تکمیل نماید. در این فیلم (بخوانید نمایش حقد و کینه) با برجسته کردن هر آنچه مایه اختلاف است درصدد آنند که با تشدید اختلافات و تعمیق آن در منطقه بر طبل برادرکشی بکوبند.اگراینگونه نیست پس چرا هالیوود ۱۵میلیون دلارهزینه می کند تا با ابزار هنر و بابازیگران انگلیسی فیلمی برای بررسی و باز خوانی تاریخ اسلام بسازد!زمان اکران فیلم هم جالب است آغاز سال نو میلادی! تمام صحنه با میزانسن عالی چیده شده تا نهایت بهره برداری از آن به عمل آید.

امروز همدلی و وحدت راهبردی در میان کشورهای مسلمان و شکل گیری امت واحده اسلامی تبدیل به کابوس دشمنان اسلام عزیز شده است لذا با تمام توان و بهره گیری از جریانات بنیادگرای خشک مقدس به جنگ اسلام راستین آمده اند. پر واضح است در این برهه تاریخی ورود نخبگان و بزرگان دینی، فعالین مدنی، اصحاب رسانه و همه خواص جامعه در محکومیت و خنثی سازی این توطئه نخ نما شده ضرورتی انکار ناپذیر است. روشن است که در کردستان عزیز نیز عدم اقدام روشنگرانه لطمه جبران ناپذیری به بارخواهد آورد و مسیر رو به بهبود و اصلاح جامعه را دستخوش ناملایمات سهمگین می نماید. اگرچه این آخرین تلاش برای مقابل هم قراردادن امت اسلامی نیست اما بقول اندیشمند دلسوز علامه اقبال لاهوری :

دل به محبوب حجازی بسته ایم/ زین جهت با یک دگر پیوسته ایم

رشته ما یک تولایش بس است/ چشم ما را کیف صهبایش بس است

مستی او  به خون ما دوید/ کهنه را آتش زد و نو آفرید

لذا به سهم خود از تمام صاحبنظران و بزرگان متنفذ و فعالان رسانه ای و مطبوعاتی دعوت می کنم با روشنگری در برابر این دسیسه شیطانی به رسالت حرفه ایی خود عمل نمایند.

شناسه خبر : 24303

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هجده =