خانه / فرهنگی / نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور یکپارچه مردم و خلق حماسه ۲۲ بهمن تماشایی، مهر باطلی بر ‌افکار شوم و زیاده‌خواهی دشمن زد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور یکپارچه مردم و خلق حماسه ۲۲ بهمن تماشایی، مهر باطلی بر ‌افکار شوم و زیاده‌خواهی دشمن زد.

ماموستا فایق رستمی در گفت‌وگوی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با قدردانی از حضور باشکوه و گسترده مردم همیشه در صحنه استان کردستان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور یکپارچه مردم و خلق حماسه ۲۲ بهمن تماشایی، مهر باطلی بر ‌افکار شوم و زیاده‌خواهی دشمن زد.


وی گفت: به‌راستی امروز مردم سراسر کشور و استان کردستان سنگ تمام گذاشتند و حضور پرشور مردم “زمان‌شناسی و دشمن‌شناسی” آنان را نشان داد و باید قدردان تک تک آنها باشیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز مردم هوشیار و بابصیرت کردستان به میدان آمدند تا بار دیگر «وحدت و یکدلی» و «حمایت و پشتیانی» خود را از نظام و رهبری به دنیا نشان بدهند و یقیناً دشمنان نظام و هیچ قدرتی نمی‌تواند کوچک‌ترین ضربه‌ای به انقلاب اسلامی بزند.

ماموستا راستی افزود: مردم استان کردستان همانند همیشه برای تداوم نظام جمهوری اسلامی و دفاع از وطن و مرزهای کشور حاضر به فداکاری هستند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از زحمات همیشگی اصحاب رسانه خاطر نشان کرد: به‌راستی امروز خبرنگاران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن توانستند عظمت و حضور باشکوه مردم را در حمایت از نظام و رهبری به دشمنان قسم‌خورده نظام نشان و منعکس کنند.

شناسه خبر : 21355

این خبر رو هم ببینید

درخشش حافظ کردستانی در مسابقات سراسری قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از درخشش طاهره نائبی موحد، حافظ کردستانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =