خانه / دینی / نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تفکر کفرآمیز تکفیری باید کنترل و نابود شود/آیین های مردم کردستان در ماه ربیع الاول سدی مستحکم در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تفکر کفرآمیز تکفیری باید کنترل و نابود شود/آیین های مردم کردستان در ماه ربیع الاول سدی مستحکم در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بر هم افزایی و مشارکت همه دستگاه های اجرایی استان در خصوص تقویت برنامه های هفته وحدت و ایام ماه ربیع الاول در استان تأکید کرد

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۰
به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، حجت ‌الاسلام “سیدمحمدحسینی شاهرودی” یکشنبه شب در نشست هماهنگی برنامه‌ های هفته وحدت استان در سنندج اظهار داشت: تفکر کفرآمیز تکفیری سلاح اصلی دشمنان برای ضربه به اسلام است و باید همه مسلمانان در این خصوص بصیرت و هوشیاری خود را حفظ نمایند.
 
وی افزود: ارادت و محبت مردم کردستان به رسول الله(ص) منحصر به فرد بوده و آیین های خاص مردم این خطه از میهن اسلامی باید به نسل های آتی منتقل شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: برپایی جشن های ماه ربیع الاول در کردستان به عنوان سدی مستحکم در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان و عاملی برای وحدت و انسجام هرچه بیشتر بین مذاهب اسلامی قلمداد می شود و هر سال باشکوه تر از سنوات گذشته برگزار می شود.
 
حجت الاسلام شاهرودی افزود: دشمنان از صد اسلام تاکنون همواره با مکر و حیله و با پشتیبانی از روحیه استکباری خویش درصدد تضعیف باورهای اعتقادی مسلمانان بوده اند و در این مسیر نیز همواره کوشیده اند تا مسلمانان را به جان همدیگر بیاندازند.
 
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: تفکر کفر آمیز تکفیری دست ساخته جبهه استکبار و برای ضربه زدن به وجهه صلح طلب مسلمانان بوده و تنها راه مقابله با این توطئه در تقویت وحدت و انسجام امت اسلامی است.
 
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: سال گذشته برای نخستین بار شاهد تشکیل ستاد استانی ویژه برنامه های هفته وحدت بودیم که عملکرد و نتایج خوبی را داشت و انتظار می رود این ستاد نیز امسال در سطح استای و شهرستانی تشکیل شود و با هم افزایی دستگاه های اجرایی شاهد برپایی هرچه باشکوه تر برنامه های این هفته باشیم.

شناسه خبر : 5657

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =