خانه / اجتماعی / نماینده ولی فقیه در کردستان: ارتقاء برنامه های صدا و سیما با هدف تامین نیاز مخاطب ضروری است

نماینده ولی فقیه در کردستان: ارتقاء برنامه های صدا و سیما با هدف تامین نیاز مخاطب ضروری است

سنندج – نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اینکه رسانه با زندگی مردم عجین شده، گفت: باید تلاش کنیم رشد کمی و کیفی برنامه ها صورت گیرد و استقبال مردم از برنامه های رسانه ملی بیشتر شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کردنور، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی شامگاه چهارشنبه در بازدید سرزده از صدا و سیمای مرکز کردستان که به مناسبت بازدید تاریخی مقام معظم رهبری در نهم مرداد ۱۳۷۵ از رسانه ملی به نام روز صدا و سیما نامگذاری شده است با بیان اینکه صدا و سیما خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام و ایران است، اظهار داشت: دنیای ما دنیای رسانه هاست, رسانه ها در ابعاد مختلف زندگی مردم نقش دارند و رسانه ها اقشار مختلف مردم را پوشش می دهند و ما باید همه به صدا و سیما کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنگ نرم و رسانه ای افزود: دشمنان اسلام وقتی نتوانستند به صورت نظامی با نظام ما دست و پنجه نرم کنند به جنگ فرهنگی روی آوردند پس ما باید فرهنگ اسلامی ایرانی خودمان را داشته باشیم تا بتوانیم عزت خود را حفظ کنیم بنابراین صدا و سیما خط اول مبارزه با دشمنان اسلام و ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: امروز از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان در شرایط خوبی قرار گرفته است و انتظار می‌رود با تلاش و جدیت بیشتر زمینه برای رشد و ارتقای فعالیت ها و برنامه های شبکه کردستان فراهم شود.

وی با بیان اینکه مردم استقبال خوبی از برنامه‌های شبکه کردستان می‌کنند، گفت: انتظار داریم که با بهره گیری از ظرفیت نخبگان و همچنین تلاش در راستای تقویت فعالیت ها و برنامه های توزیعی زمینه برای افزایش این اعتماد و همراهی از سوی اقشار مختلف جامعه فراهم کنند.

آرایش رسانه ای دشمنان بر علیه نظام اسلامی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان نیز در این دیدار ضمن استقبال گرم از نماینده ولی فقیه و هیات همراه و تبریک روز صدا و سیما به همکاران به همراه آیت الله شاهرودی در برنامه ژین و ئه وین حضور یافت.

جعفر عبدالملکی در این برنامه با اشاره به آرایش رسانه ای دشمنان علیه ارزشهای اسلامی و انقلابی نظام, بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی و سردمداران رسانه های ماهواره ای غربی به این نتیجه رسیده اند که با تضعیف بنیان خانواده در ایران می توانند نظام جمهوری اسلامی ایران را متزلزل کنند و در این راستا در برنامه های خود به دنبال تزلزل روابط عاطفی هستند و رسانه ما وظیفه دارد که وجه قدسی، دینی و ارزشی نهاد خانواده را تقویت کند.

وی نقش رسانه رادیو و تلویزیون را در جنگ رسانه ای مهم ارزیابی کرد و یاداور شد: رادیو و تلویزیون موثرترین و پرنفوذ ترین رسانه جمعی در میان مردم  ایران است و ما از همه ظرفیتهای فکری، زبانی، مذهبی، عرفانی، تاریخی و فرهنگی استان کردستان استفاده می کنیم تا هرچه بیشتر زمینه های توسعه پایدار در استان تقویت بشود.

شناسه خبر : 23141

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =