خانه / سیاسی / نماینده ولی فقیه در کردستان دشمنان تروریست منتظر پاسخ سخت باشند/ خون شهدا ضامن پایداری انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در کردستان دشمنان تروریست منتظر پاسخ سخت باشند/ خون شهدا ضامن پایداری انقلاب اسلامی است

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطر ۱۱ شهید اخیر مریوان با بیان اینکه شهدا بالاترین مقام نزد خداوند را دارند، اظهار کرد: شهدا در مقابل دشمنان خدا مقاومت و ایستادگی می‌کنند از این در منظر اسلام از جایگاه والایی برخوردار هستند.


آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی امنیت امروز کشور را حاصل ایثار و از خودگذشتگی شهدا دانست و خاطرنشان کرد: اگر دشمنان تاکنون نتوانسته‌اند کوچکترین آسیب و گزندی به نظام جمهوری اسلامی برسانند به خاطر همین حضور و پشتیبانی مردم قدرشناس و ولایی ایران است.

وی تصریح کرد: ملت ایران در طول ۴۰ سال از عمر بابرکت انقلاب با وحدت و همبستگی دربرابر دشمنان اسلام و قرآن ایستاده و به آنها اجازه دست درازی به ارزش‌های اسلام، نظام و انقلاب را نداده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید براینکه وحدت، اتحاد و همبستگی ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی نیز  کاملا نمایان بود، گفت: پیشمرگان مسلمان کٌرد در پاسداران و دیگر نیروهای مسلح برای دفاع از کیان ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی جنگیدند و اجازه نداند وجبی ازخاک کشور به دست دشمن بیفتد.

به گفته وی، چهل سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و دشمنان در طول این چهار دهه برای رسیدن به اهدف شوم خود دست به هر جنایتی زدند ولی همواره محکوم به شکست بوده‌اند.

وی با تاکید براینکه دشمنان با این اقدامات تروریستی و غیرانسانی به جایی نخواهند رسید، اذعان داشت: مردم و جوانان شیعه و سنی همانند همیشه با نثار خون خود از امنیت و خاک این سرزمین پاسداری می‌کنند و اقدامات تروریستی دشمنان هیچ ترسی در این ملت ایجاد نخواهد کرد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اذعان کرد: شهادت انقلابی دوباره در بین مردم  ایجاد و ملت ایران را قدرتمندتر می‌کند.

 نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه عاملان شهادت نیروهای سپاه در مریوان مزدور و فریب خورده دشمن بودند، خطاب به آنان عنوان کرد: خوب بدانید که این اقدام و جنایت را که مرتکب شدید باید به سختی پاسخ دهید.

 وی اذعان کرد: هیچ وجدان بیدار و آگاه بشری عملیات تروریستی مریوان را تائید نمی‌کند و دشمنان در انتظار پاسخ سخت باشند.

وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ روحانیون زیادی از اهل سنت توسط گروهک‌های تروریستی و معاندین ضدانقلاب به شهادت رسیده‌اند، گفت: خون پاک شهیدان ضامن پایداری و اقتدار امروز ایران اسلامی است و ملت ما با حرکت در مسیر شهدا هیچ گاه از اهداف انقلاب فاصله نخواهند گرفت.

شناسه خبر : 21801

این خبر رو هم ببینید

داوطلبان کردستان در انتخابات مجلس یازدهم ۳۰ درصد افزایش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات کردستان گفت: تعداد داوطلبان ثبت نام کننده برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان نسبت به دوره قبل (مجلس دهم) در مجموع ۳۰.۵۲ درصد افزایش داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =