خانه / اجتماعی / نهادینه کردن تفکر بسیجی ضامن اقتدار نظام اسلامی است

نهادینه کردن تفکر بسیجی ضامن اقتدار نظام اسلامی است

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: نهادینه کردن تفکر بسیجی در تمامی عرصه‌ها ضامن اقتدار و عزت بیشتر نظام اسلامی ایران عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس ازسنندج، امین مرادی در گرامیداشت در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان سنندج که به مناسبتهفته بسیج صورت گرفت، به نقش و جایگاه بسیج در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج به عنوان یک تفکر و یک مکتب برخواسته از متن انقلاب اسلامی ایران، در تمامی عرصه‌ها ظهور و بروز داشته است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان اخلاص بسیجیان را یکی از مهم‌ترین مسائل در راستای پیروزی انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: بعد از جنگ تحمیلی نیز در هر عرصه‌ای که بسیج حضور داشته، ما به موفقیت‌های چشم گیری دست پیدا کرده‌ایم.

حرکت بر پایه تفکر بسیج نیاز امروز جامعه است

وی با بیان اینکه نیاز است که در عصر حاضر نیز باید بر پایه تفکر بسیجی حرکت کرد، ادامه داد: امروز با توجه به مشکلات پیش آمده در حوزه‌های اقتصادی، نیاز است که با الهام گرفتن از تفکر بسیج برای مقابله با این مشکلات مقابله کرد.

مرادی رمز اقتدار و عزت ایران اسلامی را بسیجی بودن، بسیجی ماندن و بسیجی عمل کردن  عنوان کرد و گفت: نیاز است که در تمامی عرصه‌ها با الهام گرفتن از تفکر بسیج گفتمان انقلاب اسلامی و بسیج فعالیت کنیم و در این صورت هم میزان وابستگی‌ها به دیگران کاهش می‌یابد و هم با استقلال بیشتر این مسیر را طی خواهیم کرد.

وی اذعان کرد: در واقع بسیج در کار آباد کردن دنیاست، اما خود اهل دنیا نیست و بسیج سیاسی است اما سیاست زده نیست و سیاسی کار نیست و این یک فرهنگ است.

وی از همکاری و تعامل سپاه بیت‌المقدس کردستان به ویژه بسیج و سپاه شهرستان سنندج با حوزه هنری تقدیر کرد و یادآور شد: حوزه هنری انقلاب اسلامی در استان کردستان تعامل نزدیک و سازنده با سپاه و بسیج دارد.

شناسه خبر : 24165

این خبر رو هم ببینید

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان خبر داد؛ افزایش ۵ برابری قاچاق دام در کردستان

سنندج – دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: از ابتدای سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =