خانه / اجتماعی / هشت سال دفاع مقدس مظهر اقتدار و عظمت ملت ایران است

هشت سال دفاع مقدس مظهر اقتدار و عظمت ملت ایران است

سنندج – امام جمعه سنندج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی‌، دفاع مقدس را مظهر اقتدار و عظمت ملت ایران دانست.


ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، اظهار داشت: ملت ایران به برکت ایثار و از خودگذشتگی همه رزمندگان و شهدای انقلاب اسلامی به اقتدار و عظمت دست پیدا کرده است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه ۸ سال دفاع مقدس در راستای اقتدار بیشتر کشور، عنوان کرد: امروز این عزت و افتخار به برکت ۸ سال دفاع مقدس به دست آمده است ‌و همه باید قدردان این امنیت و آرامش باشیم.

امام جمعه سنندج ضمن اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در راستای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی در تمامی عرصه های مختلف، یادآور شد: هشت سال دفاع مقدس به ما نشان داد که می توان با ایثار در مقابل تمام دشمنان ایستاد.

وی ضمن اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی از قیام امام حسین (ع) گفت: انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس به تاسی از قیام امام حسین (ع) به نتیجه رسید و امروز ما باید این راه را با جدیت هرچه تمام‌تر ادامه دهیم.

ماموستا خدایی به توطئه های دشمن در راستای مقابله با نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: ملت ایران در راستای وحدت و همدلی توانسته است تاکنون در مقابل تمامی توطئه‌های دشمن ایستادگی کند و ما در این شرایط نیز باید این وحدت و همدلی را به بهترین شکل ممکن حفظ کرده و در راستای کمک به اعتلا و اقتدار نظام در تمامی صحنه‌ها حضور داشته باشیم.

وی به توطئه‌های دشمن در حوزه ایجاد تفرقه و چند دستگی در جامعه اشاره کرد و یادآور شد: دشمن از هر فرصتی برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده می کند و مهم این است که ما در هر شرایطی آگاه و بصیر بوده و در صحنه های مقابله با دشمن حضور فعال و موثر داشته باشیم.

امام جمعه سنندج در خدمت‌رسانی خوب به مردم از سوی مدیران و مسئولان اشاره کرد و افزود: در شرایط فعلی لازم است که تمامی مسئولان در خدمت مردم باشند و تلاش کنند تا زمینه برای زندگی بهتر آنها در جامعه فراهم شود و در شرایط فعلی مهمترین اصل کمک به ثبات اقتصادی و مقابله با نوسانات ارزی است.

 

شناسه خبر : 21997

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دو =