خانه / فرهنگی / همکاری با بهروز شعیبی خیالم را راحت کرد/ احمدعلی در پرده نشین شبیه من است

همکاری با بهروز شعیبی خیالم را راحت کرد/ احمدعلی در پرده نشین شبیه من است

مهران رجبی می گوید: تجربه بازی در سریال «پرده نشین» برای من دلنشین بود و از همان ابتدای کار خیالم راحت بود که با کارگردان کار بلد و حرفه ای همکاری می کنم.

مهران رجبی بازیگر سریال «پرده نشین» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون برنا گفت: بهروز شعیبی وقتی پیشنهاد بازی در سریال «پرده نشین» را به من داد از آن استقبال کردم و با خیال راحت به گروه بازیگران اضافه شدم چراکه می دانستم قرار است با کارگردانی همکاری کنم که کارش را به خوبی می شناسد و از همان نوجوانی امتحانش را در عرصه سینما پس داده است.
وی ادامه داد: با توجه به طولانی شدن زمان ضبط سریال کار گروه بازیگران سخت بود و حفظ راکورد حسی یکی از سخت ترین کارهایی بود که باید انجام می دادیم اما همدلی و نظم گروه به اندازه ای بود که همکاران من با اشتیاق نقش خود را دنبال می کردند و سختی های آن را به جان می خریدند.
بازیگر طلا و مس ادامه داد: نقش احمدعلی به مهران رجبی واقعی بسیار نزدیک است و تمام جزئیات او را از تکه کلام ها، نوع نگاه و حتی زندگی شخصیش قبل از خواندن دقیق فیلم نامه درک می کردم. با توجه به اینکه خصوصیات اخلاقی و شخصی من خیلی از احمدعلی «پرده نشین» فاصله ندارد. حتی این نزدیکی را در کارنامه کاری من هم می توانید ببینید که تا به حال در شش اثر سینمایی و تلویزیونی مشارکت داشته ام که با موضوع حوزه و روحانیت ارتباط داشت.
رجبی در پایان گفت: امیدوارم سریال «پرده نشین» مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد گرچه هنوز زمان زیادی از پخش این سریال نمی گذرد اما این استقبال متاثر از کارگردانی خوب و دقیق بهروز شعیبی است و گروه حرفه ای که در تمام مدت ضبط فیلم حواسشان به خطوط قرمزها بود و ما می دانستیم کاری را قرار است روی آنتن ببریم که درباره طبقه شریف روحانیت است.

شناسه خبر : 10287

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =