خانه / سیاسی / واکنش اورشلیم به اظهارات سردار سپاه !!!

واکنش اورشلیم به اظهارات سردار سپاه !!!

اندیشکده اسرائیلی “اورشلیم برای امور عمومی” که در حیطه امنیت منطقه ای و دیپلماسی در خاورمیانه فعالیت می کند در یادداشتی به قلم یکی از کارشناسان خود از مسئولان ر‍ژیم صهیونیستی خواست تهدید ایران برای مسلح کردن کرانه باختری را جدی بگیرند.

به گزارش افکارنیوز، اندیشکده صهیونیستی “اورشلیم برای امور عمومی” ، به سخنان سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه اشاره می کند که گفته بود :
« در پاسخ به تجاوز پهپاد اسرائیل ، تسلیح کرانه باختری را سرعت می بخشیم.»
این اندیشکده همچنین با توجه به سخنان مقامات نظامی کشورمان که آمادگی خود را برای پاسخ قاطع به هرگونه تجاوز اعلام کرده بودند ، از واکنش احتمالی ایران در قبال تجاوز پهپاد اسرائیلی به خاک کشورمان ، ابراز نگرانی کرد.
کارشناس این اندیشکده ، همچنین اعلام ساقط کردن پهپاد اسرائیلی را یک دستاورد برای ایران دانست و تهدید ایران برای تسلیح کرانه باختری را خطری برای موجودیت اسرائیل و همچنین برای جنبش فتح و محمود عباس ارزیابی کرد.
این یادداشت در پایان به ارزیابی روند تسلیح گروههای مقاومت در غزه توسط ایران از طریق سودان و تونل های غزه و همچنین حمایت ایران از گروههای مقاومت به عنوان بازوهای منطقه ای خود در جنگ نیابتی علیه اسرائیل ، می پردازد.

شناسه خبر : 17901

این خبر رو هم ببینید

افشاگری فعال اماراتی: مخالفت با عادی سازی روابط در امارات ۱۰ سال حبس و جریمه سنگین دارد

یک فعال اماراتی فاش کرد طرفداران عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کشور امارات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =