خانه / سیاسی / واگذاری کارها به بخش خصوصی در ایجاد درآمد پایدار شهرداری موثر است

واگذاری کارها به بخش خصوصی در ایجاد درآمد پایدار شهرداری موثر است

سنندج- عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: با واگذاری بخشی از خدمات به بخش خصوصی اشتغال زایی و درآمد پایدار برای مردم بوجود خواهد آمد و شهرداری نیز می تواند با دقت بیشتری مدیریت کند.

لیلا فروتن نژاد شامگاه روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه در جلسه هفتگی شورای شهر سنندج گفت: با برگزاری جلسات مستمر و ارتباط با شهروندان جهت توجیه اینکه نحوه اخذ عوارض به چه صورت است در ایجاد تفکر درست مردم موثر خواهد بود.
وی افزود: اطلاع رسانی صحیح در مورد اینکه عوارض در نهایت برای رفاه حال شهروندان هزینه می شود، می تواند تفکری درست را در ذهن مردم ایجاد کند.
عضو شورای اسلامی شهر سنندج اظهار داشت: با واگذاری بخشی از خدمات به بخش خصوصی اشتغال زایی و درآمد پایدار برای مردم بوجود خواهد آمد و شهرداری نیز می تواند با دقت بیشتری به مسائلی جدید بپردازد.
فروتن نژاد به آموزش مدیران و کارکنان اشاره کرد و گفت: آموزش مدیران ، به روز شدن و داشتن اطلاعات کامل و صحیح در ارتباط با پست فعلی و آموزش مداوم در سطح شغلی خود می تواند به بالا رفتن سطح سواد مدیریتی و افزایش مهارت مدیران کمک کند.
وی افزود: پس از آموزش می بایست عملکرد مدیران مورد ارزیابی قرار گیرد تا هزینه کردن از نظر مالی و زمانی برای برگزاری کلاس های دانش افزایی بدون خروجی و بازخورد نباشد تا تاثیر آن در  جامعه خود را نشان دهد.
عضو شورای اسلامی شهر سنندج اظهار داشت: با بررسی کلان شهر ها و استان های قدرتمند سطح کشور در کلیه امورات این امکان وجود دارد که به پیشرفت هایی در شهر خود دست یافته و از راه حل های آنان استفاده کنیم.

شناسهٔ خبر: ۳۹۰۰۷۰۴ – چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ – ۰۹:۰۹

شناسه خبر : 12251

این خبر رو هم ببینید

توصیه ایران به حیدر علی‌اف چه بود؟

کمال خرازی گفت: از ابتدا توصیه ما به حیدر علی‌اف این بود که با همکاری‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =