خانه / اجتماعی / وبینار خلاقیت و توسعه در سنندج برگزار می‌شود

وبینار خلاقیت و توسعه در سنندج برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: وبینار خلاقیت و توسعه به مناسبت گرامیداشت نخستین سالگرد انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی برگزار می‌شود.

سه‌رکوت نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: سال گذشته در هشتم آبان ماه یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی در سنندج رخ داد و شهر سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی به شبکه شهرهای خلاق دنیا پیوست.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: سنندج همواره بعنوان مهد موسیقی  شناخته شده و زادگاه بزرگان عرصه موسیقی در این حوزه است.

نجفی افزود: الحاق سنندج به شبکه شهرهای خلاق موجب می‌شود آثار ماندگار بزرگان عرصه موسیقی به جهانیان معرفی شود.

وی اظهار داشت: امسال متاسفانه به واسطه شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و هنری در سراسر جهان دچار وقفه شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج  اعلام کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج به مناسبت گرامیداشت نخستین سالگرد انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی اقدام به برگزاری وبینار خلاقیت و توسعه می‌نماید.

نجفی خاطرنشان کرد: این نشست با حضور مدیر دفتر ملی یونسکو، مدیران شهرهای داخلی عضو شبکه اصفهان، رشت و بندرعباس، هنرمندان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد.

وی استفاده از تجارب موفق و آشنایی با چالش‌های پیشرو بر اساس اصل به اشتراک‌گذاری آنها را مهم‌ترین برگزاری وبینار خلاقیت و توسعه را برشمرد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج  افزود: براساس تعهدات تمام شهرهای عضو که مدام باید در حال ارتباط و تبادل دانش و توانایی خود باشند که میزان این تبادل و ارتباط به ادامه حیات شهر سنندج در شبکه شهرهای خلاق و رسیدن به توسعه کمک خواهد نمود.

وی تصریح کرد: سخنران ویژه  وبینار خلاقیت و توسعه دکتر نعمت‌اله فاضلی است و محورهای این وبینار شامل اقدامات نخستین و چشم‌انداز آینده و تجربه موفق اصفهان و رشت خواهد بود.

وی اعلام کرد : وبینار توسعه وخلاقیت روز شنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

شناسه خبر : 24087

این خبر رو هم ببینید

مساجد تاریخی منطقه هورامان ثبت ملی شدند

مدیر پایگاه منظر فرهنگی هورامان:مساجد تاریخی منطقه هورامان ثبت ملی شدندمدیر پایگاه منظر فرهنگی هورامان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =