خانه / دینی / وحدت شیعه و سنی در ایران اقتدار اسلام را به دشمنان نشان می‌دهد

وحدت شیعه و سنی در ایران اقتدار اسلام را به دشمنان نشان می‌دهد

خوند جلیل بهمن گفت: وحدت جهان اسلام موجب عزت و اقتدار مسلمانان در مقابل دشمنان و بدخواهان خواهد شد، دنیای اسلام امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند جلیل بهمن مدرس حوزه علمیه پولادین روستای تنگه ترکمن از توابع شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: وحدت شیعه و سنی در ایران اقتدار اسلام را به دشمنان نشان می‌دهد و به آن‌ها می‌فهماند در راه حفظ دین و قرآن هیچ‌گاه سنی و شیعه این همبستگی را در زیر سایه حکومت اسلامی و پرچم ولایت‌فقیه از دست نمی‌دهند.

آخوند بهمن تصریح کرد: هر جا اتحاد است موفقیت و پیروزی است و هر جا تفرقه و اختلاف است ضرر و زیان است و اگر ما خود را مومن و مسلمان می دانیم باید اتحاد و یکپارچگی خود را حفظ نماییم.

مدرس حوزه علمیه پولادین اهل سنت راز و جرگلان افزود: ما مسلمانان شیعه و سنی خدا، قبله، پیامبر و قرآن مشترک داریم و طبق فرمایش قرآن نیز بهترین شما با تقواترین شماست.

وی بیان داشت: رسول اکرم(ص) در زمان خود در بین آن مردم جاهل، وحدت و برادری را به وجود آورد و زمانی که در مدینه هم دولت تشکیل داد موادی را نوشت که اکثر ماده‌ها بر حفظ وحدت بود و با آن اهداف ارزشمند خود توانست آن دشمنی و کفر قبلی را تبدیل به برادری و وحدت کند.

شناسه خبر : 24042

این خبر رو هم ببینید

اولین توصیه رهبر انقلاب به دولت سیزدهم: زمان شتابان می‌گذرد، از هر لحظه این چهارسال استفاده کنید

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است که متاسفانه تا حدی آسیب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =