خانه / ورزشی / وزارت ورزش گزینه‌ای در انتخابات فدراسیون فوتبال نخواهد داشت

وزارت ورزش گزینه‌ای در انتخابات فدراسیون فوتبال نخواهد داشت

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه خودش گزینه حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نخواهد بود گفت: وزارت ورزش هم هیچ گزینه‌ای برای انتخابات فوتبال نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدنصرالله سجادی در خصوص برگزاری نشست با مدیران باشگاه‌ها برای بررسی مشکلات داوری فوتبال بیان کرد: در نشست ۱۴ تن از پیشکسوتان و کارشناسان داوری حضور داشتند. پیرو آن یک جلسه دیگر نیز پیش بینی کردیم و با مدیران عامل ۱۶ تیم لیگ برتری جلسه داشته باشیم تا نظرات آنها را درباره مشکلات داوری و نیز پیشنهادهایی که دارند را در نظر بگیریم. سعی ما این است که جمع بندی کار را تا هفته آینده به فدراسیون فوتبال ارایه دهیم. تلاش بر این است مشکلات پی در پی داوری کم شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا این کار وزارت ورزش نوعی دخالت در فوتبال محسوب نمی‌شود، گفت: این وظیفه ماست که وقتی مشکلاتی تکرار می‌شود برای حل آن ورود کنیم. در هر رشته‌ای وظیفه ذاتی وزارت ورزش این است که کمک کند و نظرات مشورتی را ارایه دهد.
معاون وزارت ورزش در واکنش به این پرسش که آیا این حرکت به نوعی زمینه سازی برای انتخابات فوتبال تلقی نمی شود، گفت: نمی‌دانم چرا این برداشت وجود دارد. ولی در هر صورت برداشت اشتباهی است. بنده هم گزینه نیستم. وزارت ورزش اصلا کاندیدایی در فوتبال ندارد و در انتخابات دیگر فدراسیون‌ها کاندیدایی نداشته‌ایم. بعضا برخی ها فضایی را ایجاد می کنند که حاشیه درست می کند. به اندازه کافی فدراسیون فوتبال چالش و تنش دارد. به همین خاطر وارد آن نمی شویم. به هرحال باید کمک کنیم تا انتخابات در سلامت کامل برگزار شود.
سجادی که با رادیو ورزش گفتگو می کرد درباره جلسه امروز با روسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: همیشه در  تقویمی که پیش بینی کردیم در چهارشنبه آخر هر ماه جلسه با فدراسیون ها را داریم. دستور جلسه امروز نیز درباره استعدادیابی و نمایشگاهی که برگزار کردند خواهد بود. درباره انجمن روانشناسی و نیز پزشکی ورزشی نیز بحث می شود.شناسهٔ خبر: ۲۹۷۱۱۰۹ – چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ – ۰۸:۴۶

شناسه خبر : 10849

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 8 =