خانه / جریانات تکفیری / وزیر اطلاعات خبر داد: شناسایی افرادی که متمایل به پیوستن به داعش بودند

وزیر اطلاعات خبر داد: شناسایی افرادی که متمایل به پیوستن به داعش بودند

سرویس ایران- وزیر اطلاعات گفت: تعداد اندکی از جوان که در نقاط مختلف کشور تمایل به پیوستن به برخی گروه های ضد امنیتی منطقه را داشتند را شناسایی و آنها فراخواندیم

به گزارش کردپرس، سید محمود علوی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلای قدس قم گفت: در شرایطی زندگی می کنیم که منطقه و حتی کشورهای دوردست ما، جریان های جنایتکار تروریستی از یک سو با امنیت مردم در کشورهای مختلف بازی و از سوی دیگر با انجام این کارها با نام با آبروی دین اسلام بازی و چهره زشتی از دین مبین اسلام را ترسیم می کنند.
وی در این سخنان که توسط خبرگزاری رسمی دولت منتشر شد بیان داشت: در جریان ناامنی که به وسیله گروه های تکفیری بر مردم دنیا حاکم شده است، ضعف و ناتوانی تروریست ها در به چالش کشیدن امنیت جمهوری اسلامی به لطف الهی مشهود است.
علوی تصریح کرد: تعداد اندکی از جوان که در نقاط مختلف کشور تمایل به پیوستن به برخی گروه های ضد امنیتی منطقه را داشتند را شناسایی و آنها فراخواندیم و رفتار اخلاقی بچه های وزارت و توجیه مسائل برای آنها از موضع قرآن کریم، احادیث و روایات پیامبر اسلام (ص)، اغلب آن افراد متوجه مسیر خطای خود شده و برگشتند.
وی گفت: وقتی این افراد آزاد شدند و در رصد های اطلاعاتی که صورت گرفت خود آنها، عده ای دیگری را که ممکن بود تحت تاثیر تبلیغات داعش قرار گیرند را از پیوستن به این گروه های تروریستی بازداشتند.
وی بیان داشت: ارزش پیشگیری بسیار بیشتر از درمان است و اگر کسی قرار است زمین بخورد قبل از زمین خوردن، باید از او مراقب کنیم نه اینکه بگذاریم زمین بخورد و بعد مچ او را بگیریم.
 
 
کد مطلب: ۱۱۲۶۹۹  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۶/۵  |  ساعت: ۱۷ : ۳

شناسه خبر : 3063

این خبر رو هم ببینید

کشتن شیعه و سنی برای گروه‌های تکفیری تفاوتی ندارد

امامان جمعه استان کردستان با محکوم کردن اقدامات تروریستی داعش در پاکستان، می‌گویند؛ برای داعش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =