خانه / سیاسی / وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم در جمع خبرنگاران: وحدت اصولگرایان محقق شدنی است/ از طرف احمدی‌نژاد ثبت‌نام نمی‌کنم

وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم در جمع خبرنگاران: وحدت اصولگرایان محقق شدنی است/ از طرف احمدی‌نژاد ثبت‌نام نمی‌کنم

وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم گفت: از طرف آقای احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس شرکت نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم با حضور در فرمانداری تهران، داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.
وی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه انتخابات یک حرکت ملی است و همه آحاد مردم باید در آن شرکت کنند، گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند؛ چه به عنوان کسی که نامزد انتخابات شده و یا رأی دهند.
خلیلیان افزود: با شور و شوقی که در جامعه وجود دارد، افرادی که احساس می‌کنند می‌توانند به عنوان نماینده مجلس به مردم خدمت کنند، باید خود را در معرض رأی مردم قرار داده تا بتوانیم مجلس پویا و کارآمدی داشته باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم با اشاره به اینکه بنده جزو اصولگراها هستم، افزود: اگر هر لیستی در بین اصولگرایان تشکیل شده که من را در آن قرار دهند، استقبال می‌کنم؛ این طبیعی است.
وی با بیان اینکه از طرف  احمدی‌نژاد در انتخابات شرکت نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد اعلام کرده که در انتخابات مجلس هیچ‌گونه حمایت و پشتیبانی ازفرد یا گروهی نمی‌کند.
خلیلیان گفت: به نظر می‌رسد وحدت اصولگرایان در حال محقق شدن است.
شناسهٔ خبر: ۳۰۰۸۳۸۲ – پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ – ۰۹:۰۵

شناسه خبر : 14793

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =