خانه / سیاسی / پاسخ ایران به اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نتانیاهو به دنبال به راه انداختن جنگ زرگری علیه مسلمانان/نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جز یک مشت دروغ چیزی بیان نکرد  

پاسخ ایران به اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نتانیاهو به دنبال به راه انداختن جنگ زرگری علیه مسلمانان/نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جز یک مشت دروغ چیزی بیان نکرد  

کارشناس نمایندگی ایران در سازمان ملل در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت:‌ نتانیاهو امیدوار است با اجرای نمایشی در مجمع عمومی بار دیگر علیه کشورهای مسلمان جنگ زرگری به راه بیاندازد و مسلمانان را با ادعاهای بی‌اساس به گروه داعش مرتبط کند
 

عضو نمایندگی کشورمان در سازمان ملل متحد در جلسه دیروز بعد ازظهر مجمع عمومی این سازمان به اظهارات صبح دیروز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان پاسخ داد.
کارشناس نمایندگی کشورمان در پاسخ خود که در صحن مجمع عمومی این سازمان قرائت شد، اظهار داشت: سخنان نخست وزیر این رژیم همراه با اتهامات بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران و اساسا با هدف حمله به دیگران برای توجیه جنایاتی است که اخیرا این رژیم علیه غیرنظامیان فلسطینی انجام داده است.  وی سعی مذبوحانه‌ای کرد تا دستان این رژیم را از حمام خونی که اخیرا در پیش چشم جهانیان ایجاد کرد ، بشوید. نخست وزیر این رژیم امیدوار است بتواند با اجرای نمایشی در مجمع عمومی بار دیگر علیه کشورهای مسلمان جنگ زرگری به راه بیاندازد و مسلمانان را با ادعاهای بی اساس به گروه داعش مرتبط کند و مذبوحانه تلاش می‌کند برای رسیدن به هدف خود به ایران هراسی و اسلام هراسی متوسل شود.
نماینده کشورمان همچنین در این جلسه افزود: بسیار مضحک است که رژیمی با این سابقه خشونت، با سیاست‌های آپارتاید و انجام جنایات جنگی که اسناد آن در همه ارگان‌ها و سازمان‌های وابسته به سازمان ملل موجود است در حالی که کمترین ارزشی برای قطعنامه‌های سازمان ملل قائل بوده و هنوز به چندین دهه اشغال سرزمین‌های دیگران ادامه می‌دهد، به خود اجازه دهد تا وقیحانه دیگران را متهم کند. این رژیم که همگان از سابقه فعالیت‌های تولید و انباشت سلاح‌های اتمی و سایر سلاح‌های مرگبار ضد انسانی آن آگاهند، دیگران را متهم به تلاش برای دستیابی به این نوع سلاح‌ها می‌کند.
کارشناس نمایندگی کشورمان همچنین افزود: اظهارات نخست وزیر این رژیم باعث مضحکه افراد حاضر در این جلسه شد چرا که امروز فردی از قساوت و بی رحمی سخن گفت که در هدایت تهاجم اخیر به غزه با نادیده گرفتن کلیه حقوق و موازین بین الملل ۲ هزار غیر نظامی فلسطینی و عمدتا زنان و کودکان و سالخوردگان را به خاک و خون کشیده و علاوه بر مجروح نمودن شمار زیاد دیگری، مناطق مسکونی زیادی را ویران کرده که به آوارگی ۵۰۰ هزار نفر از فلسطینیانی منجر شده که طی ۸ سال گذشته تحت محاصره غیر انسانی این رژیم بوده‌اند.
کارشناس نمایندگی کشورمان در ادامه اظهار داشت: ادعای نگرانی این رژیم از برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران که تحت نظارت بین‌المللی قرار دارد در حالی صورت می‌گیرد که در منطقه خاورمیانه و جهان این نگرانی منطقی وجود دارد که سلاح هسته‌ای در اختیار رژیمی است که بارها ولع خود نسبت به کشتار مردم را نشان داده و نمونه آن جنایات این رژیم در دو ماه گذشته علیه مردم فلسطین بوده است. حال با این شرایط آیا می‌توان به چیز دیگری غیر از تلاش نخست‌وزیر این رژیم برای منحرف کردن توجه جامعه جهانی از جنایات صورت گرفته توسط این رژیم فکر کرد؟
نماینده کشورمان در پایان اظهار داشت اظهارات نماینده این رژیم ادامه سیاست کاملا شناخته شده آن در کارشکنی و تخریب روند مذاکرات جدی جمهوری اسلامی ایران است که طی دو سال گذشته صورت گرفته و قطعا هرگونه پیشرفتی در این مذاکرات به پریشانی و اضطراب بیشتر این رژیم خواهد انجامید. بر همین اساس آنچه ما امروز از سخنران جلسه شنیدیم هیچ چیز به جز مشتی دروغ نبود.

شناسه خبر : 17557

این خبر رو هم ببینید

افشاگری فعال اماراتی: مخالفت با عادی سازی روابط در امارات ۱۰ سال حبس و جریمه سنگین دارد

یک فعال اماراتی فاش کرد طرفداران عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کشور امارات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =