خانه / اقتصادی / کردستان برای توسعه نیازمند سرمایه گذاری بیشتر بخش خصوص است

کردستان برای توسعه نیازمند سرمایه گذاری بیشتر بخش خصوص است

سنندج – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: کردستان برای رسیدن به توسعه پایدار نیازمند سرمایه گذاری بیشتر بخش خصوصی است.


حسین فیروزی ظهر امروز در جشن پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین اصناف و بازاریان در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: همه ما در راستای توسعه استان کردستان وظیفه داریم و در این راستا از ظرفیت های بخش خصوصی به خوبی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: همه ما در هر حوزه و زمینه ای که فعالیت داریم نسبت به سرنوشت جامعه مسئول هستیم و باید هم در جایگاه فردی و هم جایگاه حقوقی در راستای کمک به توسعه استان کردستان مشارکت داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: امروز یکی از مسائل مهم در استان کردستان تلاش برای توسعه پایدار است و به همین دلیل همه ما از جمله فعالان عرصه تولید و کارآفرینان باید در راستای نیل به این اهداف مهم تلاش و جدیت بیشتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید افراد کارآفرین همچنان با خلاقیت و ابتکار خود به کردستان و توسعه آن کمک کنند، افزود: امروز یکی از مشکلات استان ما موضوع اشتغال است و به همین دلیل شما تولیدکنندگان می توانید در این زمینه دولت را یاری کنید.

فیروزی به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث ایجاد تحول عظیم نه تنها در کشور بلکه در جهان شد و هر کدام از ما اگر وظیفه خود را انجام دهیم به اقتدار نظام اسلامی کمک می کنیم.

وی گفت: همه اقشار به ویژه اصناف و بازاریان در راستای پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش داشتند و امروز نیز با حضور خود در صحنه همچنان یار و یاور مردم و انقلاب اسلامی ایران هستند.

در پایان این نشست که با سخنرانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان و جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در امور بسیج همراه بود، از خانواده یکی از شهدای مرتبط با این امر تقدیر شد.

شناسه خبر : 21300

این خبر رو هم ببینید

انتقال ارز از ایران به ترکیه و سپس به امریکا توسط یهودیان

دادستانی ترکیه از بازداشت ۴۱۷ نفر به اتهام انتقال ۲.۵ میلیارد لیره به حساب‎های خارجی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =