خانه / اجتماعی / کردستان در تحقق برنامه های اشتغالزایی در ردیف استان های موفق است

کردستان در تحقق برنامه های اشتغالزایی در ردیف استان های موفق است

سنندج – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به تلاش های انجام گرفته در زمینه تحقق برنامه های اشتغالزایی گفت: کردستان در این حوزه در ردیف استان های برتر و موفق کشور قرار دارد.


روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، برهان صلواتی در نشست شورای اداری این اداره کل که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد، اظهار داشت: تا امروز ۱۳۰ میلیارد تومان تخصیصی مرحله اول اشتغال پایدار روستایی به استان، به متقاضیان طرح های اشتغالزایی پرداخت شده است و از امروز مرحله دوم این تسهیلات با پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان کلید خورده است.

وی افزود: در حوزه مربوط به طرح تکاپو نیز با ایجاد ۱۴ نهاد به پیشرفت قابل توجهی در این طرح ملی دست یافته ایم که چند روز پیش نیز استاندار خراسان شمالی در راس هیاتی متشکل از تعدادی از مدیران اجرایی آن استان برای الگو برداری از موفقیت های بدست آمده این طرح، به استان سفر کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ادامه داد: مسئولیت های بزرگ و ارزشمندی از جمله اشتغال، تعاون، درمان، رفاه و غیره به عهده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گذاشته شده و همین امر این وزارتخانه را بصورت دولتی کوچک در دل دولتی بزرگتر در آورده است.

صلواتی در پایان به تلاش های صورت گرفته برای تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام اداره کل اشاره کرد و یادآور شد: خوشبختانه با حمایت های معاون امور اقتصادی و توسعه منابع ‌ استانداری و همچنین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، بخشی از مشکلات مربوط به این پروژه ها در حال رفع شدن است.

شناسه خبر : 22098

این خبر رو هم ببینید

وضعیت استان‌ها در روزهای بارانی ۱۷ نفر کشته و ۷۴ مصدوم در سیل شیراز/ بارش شدید در راه است

با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، بیش از ۱۳ استان کشور درگیر باران، برف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهار =