خانه / سیاسی / کره زمین هم به چالش سطل یخ پیوست!!!

کره زمین هم به چالش سطل یخ پیوست!!!

آلودگی دریاها از مشکلات دنیای امروز است. سلامت ماهی‌‌ها از  آلودگی فلزات سنگین به خطر می‌افتد و مصرف آنها بیماری‌‌های مختلفی از جمله بیماری‌های قلبی کلیوی و انواع سرطان‌ها را ایجاد می‌کند.

درگیری میان نیروهای امنیتی و آنچه در شرق آمریکای لاتین در حال وقوع است سازوکار دموکراسی و آزادی های مدنی در این منطقه از جهان را با چالش رو به رو کرده است .(lattuf)
گرم شدن زمین سوژه بسیاری خوبی است که بسیاری از متصدیان و شرکت کنندگان در چالش سطل یخ باید به آن توجه کنند. آنهایی که خود جزئی از تولید کنندگان گازهای گلخانه ای هستند .(Cartoon Movement)
پس از آفریقا کدام قاره جهان درگیر ابولا خواهد شد؟ اروپا آسیا یا آمریکا ؟(Cartoon Movement)
مرگ مایک براون نوجوان سیاه پوست آمریکایی که در میسوری به قتل رسید و یک سوژه دیگر برای به چالش کشیدن تبعیض نژادی در آمریکا.(Scranton Times/Tribune )
آیا تنها بیماری عصبی ALS  برای جهانیان خطر آفرین است ؟ دیگر بیماری های لاعلاج کجای توجه جهان هستند؟(The Buffalo News )
درگیری در جامعه آمریکا بر سر آنچه بحران میان سیاه و سفید خطاب می شود فاز تازه ای به خود گرفته است. به طوری که به نظر نمی رسد آتش زیر خاکستر را به این آسانی ها خاموش کرد.(Los Angeles Sentinel )
آیا جامعه جهانی برای محاکمه رژیم صهیونیستی آماده است ؟ اسرائیل به کدام یک از قواعد بین المللی پای‌بند خواهد بود؟(Gulf News)
در جریان جنگ سوم غزه و حمله صهیونیست‌ها به مناطق غیر نظامی چون مدارس، بیمارستا‌ن‌ها و مناطق مسکونی، سازمان دیده‌بان حقوق بشر گزارش داد ۵۷۸ کودک بی‌گناه در این منطقه جان خود را از دست داده اند.(Cartoon Movement)
سرکرده گروهک تروریستی جیش النصر که از سوی ترکیه و قطر حمایت می شود بالاخره به هلاکت رسید. اما تکلیف نتانیاهو نخست وزیر افراطی رژیم صهیونیستی مشخص نشده است. به نظر می رسد بی بی پشتش به اردوغان و شیوخ خاورمیانه ای برای کشتار فلسطینیان گرم است .

شناسه خبر : 17975

این خبر رو هم ببینید

اطلاعات جدید از رهبر کنونی داعش

دوازده سال پیش ، ژانویه ۲۰۰۸ ، نیروهای آمریکایی در عراق امیر المولا را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 13 =