خانه / اجتماعی / کسب رتبه اول شرکت گاز کردستان در بخش شاخص‌های اختصاصی

کسب رتبه اول شرکت گاز کردستان در بخش شاخص‌های اختصاصی

معاون توسعه منابع انسانی استانداری کردستان از کسب رتبه اول شرکت گاز کردستان در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در بخش شاخص‌های اختصاصی خبر داد.

آرش لهونی گفت: شرکت گاز در بین تمامی ادارات، مؤسسات و شرکت‌های دولتی شرکت کننده در طرح ارزیابی عملکرد سال ۹۱ رتبه برتر را کسب کند.
 وی اضافه کرد: شرکت گاز کردستان در مجموع با کسب بیش از  یک‌هزار و ۹۱۷ امتیاز از ۲ هزار امتیاز توانست رتبه نخست شاخص‌های اختصاصی، رتبه سوم شاخص‌های عمومی و رتبه‌دوم کل امتیازات را کسب کند.
 لهونی خاطرنشان کرد: بر اساس بخشنامه معاون توسعه مدیریت و سرمایه‌انسانی رئیس‌جمهور و وزرای عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، هر ساله ارزیابی عملکرد تمامی ادارات توسط این معاونت انجام می‌گیرد.
 
معاون توسعه منابع انسانی استانداری کردستان با اشاره به کسب رتبه دوم از کل امتیازهای کسب شده توسط شرکت گاز کردستان، گفت: این شرکت در آیتم استقرار و توسعه دولت الکترونیک از ۲۵۰ امتیاز ۱۷۵ امتیاز، در عدالت استخدامی و نظام پرداخت از ۴۰ امتیاز ۴۰ امتیاز، در ساماندهی نیروی انسانی از ۸۰ امتیاز ۲۰ امتیاز و اصلاح ساختار و تمرکز‌زدایی از ۵۰ امتیاز ۲۵ امتیاز را از کسب نموده است.
 
وی در ادامه افزود: این شرکت در استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و ارتقای بهره‌وری از ۱۹۰ امتیاز ۱۸۰ امتیاز، در نهادینه‌سازی فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و سلامت اداری از ۹۰ امتیاز ۸۵٫۲، در توانمندسازی منابع ‌انسانی از ۶۰ امتیاز ۶۰ امتیاز، در خدمات‌رسانی به مردم و شهروند‌مداری از ۲۴۰ امتیاز ۲۳۶٫۲ امتیاز و در امتیازات سرشکن ۱۰۵ امتیاز کسب کرد و در مجموع از یک‌هزار امتیاز شاخص‌های عمومی ۹۱۷ امتیاز را به خود اختصاص داد.
لازم به ذکر است که شرکت گاز کردستان در شاخص‌های اختصاصی نیز از مجموع یک‌هزار امتیاز با کسب تمام امتیازات این بخش، مقام نخست را از آن خود کرد.
 

شناسه خبر : 10031

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =