خانه / اجتماعی / کشف محموله بزرگ مواد محترقه در مرز بانه  

کشف محموله بزرگ مواد محترقه در مرز بانه  

فرمانده هنگ مرزی بانه از کشف و ضبط بیش از ۱۶۰ هزار عدد مواد محترقه در نوار مرزی این شهرستان خبر داد.
 

عباس مرادی اظهار داشت: نیروهای هنگ مرزی در یک عملیات منسجم و گسترده حدود ۱۶۷ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و ضبط کردند.
فرمانده هنگ مرزی شهرستان بانه افزود: نیروهای مرزبانی در راستای انسداد کامل مرزها در حوزه استحفاظی این هنگ و به منظور جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق به داخل کشور شبانه‌روز تلاش می‌کنند.
وی ضمن برشمردن خسارات جبران‌ناپذیر قاچاق کالا بر پیکره نظام اقتصادی و اجتماعی جامعه، از عزم جدی ماموران مرزبانی برای مقابله با این پدیده خبر داد و گفت: به منظور برخورد قاطع با هرگونه تجاوز مرزی قاچاق سوخت و کالا اقدامات گسترده‌ای در سطح مرزها انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: ماموران با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و گشت‌های این هنگ شبانه‌روزی تلاش و با هرگونه تحرک قاچاقچیان برخورد خواهند کرد.
مرادی افزود: قاچاق اینگونه مواد علاوه بر خسارات جانی و مالی سبب خروج ارز از کشور می‌شود.
وی در پایان افزود: در راستای حفظ و مراقبت از کشور و به منظور جلوگیری از ورود هر گونه کالای قاچاق به داخل کشور، مردم با مشاهده موارد مشکوک می‌توانند به ماموران مرزبانی اطلاع دهند.
 
 
 

شناسه خبر : 9599

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =