خانه / اقتصادی / کشف و ضبط بیش از ۱۵۲ عدد کارت هوشمند سوخت در کردستان  

کشف و ضبط بیش از ۱۵۲ عدد کارت هوشمند سوخت در کردستان  

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: تعداد ۱۵۲ عدد کارت هوشمند سوخت از یک دستگاه اتوبوس در مسیر بانه به تهران کشف و ضبط شد.
 

فریدون یاسمی اظهار کرد: به دنبال بازدیدهای دوره‌ای و غیر مترقبه از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی، مصرف کنندگان عمده و گشت‌های مشترک با سایر سازمان‌های متولی توسط بازرسین ویژه این منطقه برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به هموطنان و ساماندهی عرضه فرآورده‌های نفتی، تعداد ۱۵۲ عدد کارت هوشمند سوخت از یک دستگاه اتوبوس در مسیر بانه به تهران کشف و ضبط شد.
وی گفت: بازرسان ویژه این شرکت با همکاری پلیس آگاهی استان در حین اجرای گشت مشترک در سطح منطقه این تعداد کارت سوخت را از راننده یک دستگاه اتوبوس کشف و ضبط کردند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان تصریح کرد: بعد از بررسی و مشخص نمودن مقدار عرضه غیر قانونی از کارت‌ها مراتب برای اعمال قانون و رسیدگی در کمیته تخلفات شرکت و ارجاع، به مراجع ذیصلاح و تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.
وی گفت: در نه ماهه نخست امسال تعداد ۱۲۰۰ مورد بازرسی از جایگاه‌ها، ۷۱۰ مورد بازدید از مصرف‌کنندگان عمده و جز و نیز ۱۵۵۰ مورد بازدید مشترک توسط نمایندگان این شرکت و دستگاه‌های اجرایی دیگر از مصرف کنندگان عمده این استان انجام شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان همچنین از آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان برای تامین سوخت جایگزین در زمان افت فشار یا قطع گاز طبیعی خبر داد.
 
وی گفت: با توجه به قرار گرفتن استان کردستان در انتهای خط لوله انتقال گاز و برودت هوا در فصل زمستان و احتمال افت فشار یا قطعی گاز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان برای تامین سوخت جایگزین خانوارهای استان بویژه شهرستان‌های مریوان، بانه، سقز و کامیاران آمادگی کامل دارد.
یاسمی با اشاره به کاهش دمای استان که در برخی نواحی به ۲۵درجه زیر صفر نیز  می‌رسد، افزود: تمام جایگاه‌های عرضه و CNG منطقه فعال و عملیات سوخت رسانی به نحو مطلوب از طریق سه انبار نفت استان در حال انجام است.
 
وی با تاکید بر هماهنگی و همکاری روسای نواحی با فرمانداران در زمان قطع احتمالی گاز، افزود: تاکنون بیش از ۹۰درصد سوخت روستاهای صعب‌العبور تامین و بیش از ۱۳۳میلیون لیتر نفت سفید نیز در استان توزیع شده و همچنین ذخیره‌سازی کافی نیز در مخازن انبارهای نفت منطقه صورت پذیرفته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان  تصریح کرد: ذخیره سازی فرآورده در تاسیسات انبار راکد سقز با توجه به شرایط خاص این شهرستان ساماندهی تمام وانت نفتکش های سطح منطقه توسط روسای نواحی، بازدید بازرسین ویژه منطقه از فروشندگی های شهری و روستایی، مکاتبه با شرکت‌های توزیع‌کننده گاز مایع برای تامین سیلندر و ریگلاتور برای شهروندان در زمان قطعی گاز از جمله اقداماتی است که در جهت تامین سوخت جایگزین خانوارها و مصرف کنندگان در صورت قطعی گاز انجام شده است.
 

شناسه خبر : 1895

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =