خانه / اقتصادی / کشورهای‌دیگر کدام کالاهای‌ایرانی را می‌پسندند؟

کشورهای‌دیگر کدام کالاهای‌ایرانی را می‌پسندند؟

«گازهای طبیعی مایع شده» با ارزش ۵۸ میلیون دلار و «بوژی محرک و بوژی راهنمای لکوموتیوهای راه آهن»، با ارزش ۷۳ میلیون دلار در صدر لیست کالاهای وارداتی و صادراتی گمرکی ایران قرار دارند.

خبرگزاری ایسنا نوشت: براساس اطلاعات منتشر شده در سامانه برخط گمرک جمهوری اسلامی ایران؛ در روز دوشنبه ۱۹ دی ماه، کالای «آخال روغن‌ها»، به ارزش ۱۸ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۴۵۰ دلار و «برنج» با ارزش ۱۹ میلیون و ۵۳۷ هزار و ۷۸۹ دلار به ترتیب در صدر لیست صادرات و واردات گمرک ایران بوده‌اند.
همچنین در روز یکشنبه ۲۰ دی ماه «گازهای نفتی مایع شده»، با ارزش ۴۰ میلیون و ۲۷۷ هزار و ۸۱۴ دلار در صدر جدول صادرات و «روغن خام سویا»، با ارزش ۲۴ میلیون و ۳۱۱ هزار و ۸۲ دلار در صدر جدول واردات روز دو شنبه قرار گرفته است.
«گازهای طبیعی مایع شده»، با ارزش ۵۸ میلیون و ۸۳ هزار و ۶۴۷ دلار و «محصولات تخت نوردشده ازفولاد»، نیز با ارزش ۳۸ میلیون و ۹۳۰ هزار و ۷۳۱ دلار به ترتیب در صدر لیست صادرات و واردات کالا در روز دوشنبه ۲۱ دی ماه قرار گرفته‌اند.
همچنین روز سه شنبه ۲۲ دی ماه، «پلی اتیلن گرید لوله با چگالی %۹۴»، با ارزش پنج میلیون و ۷۷۵ هزار و ۲۷۳ دلار و«قطعات خودرو تا کمتر از ۳۰ درصد»، با ارزش پنج میلیون و ۷۷۵ هزار و ۲۷۳ دلار به ترتیب در صدر جدول صادرات و واردات از گمرک ایران قرار گرفته‌اند.
در روز چهار شنبه ۲۳ دی ماه، «بلوک و آجربرای ساختمان بتون سبک» با ارزش معادل ۱۸ میلیون و ۱۰۲ هزار و۶۷۷ دلار، در صدر جدول صادرات و «بوژی محرک و بوژی راهنمای لکوموتیوهای راه آهن»، با ارزش ۷۳ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۱۶۷ دلار در صدر جدول واردات روز چهارشنبه گمرک ایران بوده اند.
شناسهٔ خبر: ۳۰۲۶۵۴۶ – یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ – ۱۰:۱۶لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 1281

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =