خانه / سیاسی / کمپین خانواده های قربانیان حادثه یازدهم سپتامبر علیه اسلام هراسی !!!

کمپین خانواده های قربانیان حادثه یازدهم سپتامبر علیه اسلام هراسی !!!

شعار این کمپین که در پوستر آن به چشم می خورد این است: اسلام هراسی زیبا نیست. بیایید پل بسازیم نه دیوار. نفرت صدمه می زند و امید شفا می دهد.

به گزارش سرویس دینی جام نیوز به نقل از هافینگتون پست ، تعدادی از خانواده های کسانی که در حادثه یازدهم سپتامبر جان خود را از دست دادند، کمپینی علیه اسلام هراسی در آمریکا به راه انداخته اند.
سازمان مردمی «خانواده های یازده سپتامبر برای فردایی بهتر» با راه انداختن این کمپین به دنبال مقابله با تبلیغات روز افزون اسلام هراسی در این کشور است. به همین مناسبت آنها فردا همایشی را در شهر نیویورک برگزار می کنند و تعدادی از خانواده های کشته شدگان به همراه نمایندگان ادیان در این همایش سخنرانی خواهند کرد.
به همین مناسبت، یکی از مسئولین این همایش اعلام گفت: ما می خواهیم به دنیا اعلام کنیم که خانواده های قربانیان حادثه یازده سپتامبر به هیچ وجه دوست ندارند که به نامشان و با استفاده از کشته شدگان آنها، خشم و نفرت علیه مسلمانان گسترانیده شود.
شعار این کمپین که در پوستر آن به چشم می خورد این است: اسلام هراسی زیبا نیست. بیایید پل بسازیم نه دیوار. نفرت صدمه می زند و امید شفا می دهد .
بر پایه این گزارش، طی سالهای اخیر و به خاطر تبلیغات اسلام هراسانه گسترده ای که توسط رسانه های آمریکایی دنبال می شود، حدود نیمی از مردم آمریکا اعلام کرده اند که اسلام را دینی نامطلوب می دانند.

شناسه خبر : 17855

این خبر رو هم ببینید

افشاگری فعال اماراتی: مخالفت با عادی سازی روابط در امارات ۱۰ سال حبس و جریمه سنگین دارد

یک فعال اماراتی فاش کرد طرفداران عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کشور امارات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =