خانه / سیاسی / یکی از مسئولین حزب دموکرات کردستان : داعش در حال خروج از موصل است

یکی از مسئولین حزب دموکرات کردستان : داعش در حال خروج از موصل است

مسئول شاخه ۱۴ حزب دموکرات کردستان عراق در موصل از آزادسازی چند منطقه‌ استراتژیک در اطراف موصل توسط نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان و خروج داعش از موصل خبر داد

مسئول شاخه ۱۴ حزب دموکرات کردستان عراق در موصل از آزادسازی چند منطقه‌ استراتژیک در اطراف موصل توسط نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان و خروج داعش از بخشی از موصل خبر داد.
سعید مموزینی مسئول شاخه ۱۴ حزب دموکرات کردستان عراق در موصل در گفتگو با خبرنگار کردپرس اعلام کرد: نیروهای پیشمرگ توانستند برخی از مناطق حساس و استراتژیک از جمله‌ محور دوبَردان، روستاهای کوتان، باعدران و اوسپوف در مناطق مورد مناقشه را از اشغال دولت اسلامی عراق و شام خارج کنند.
وی افزود: ساکنین استان موصل از اقدامات داعش به تنگ آمده و خواستار آزادسازی این شهر هستند. اعضای داعش دختران ساکنین موصل را با خود می برند، آب و برق موصل را قطع کرده و به عناوین مختلف دست به کشتار اهالی می زنند.
این مسئول حزب دموکرات کردستان همچنین اعلام کرد که نیروهای مسلح داعش بخشی از شهر موصل را ترک و برای اینکه بتوانند در هنگام یورش نیروهای پیشمرگ، فرصت فرار داشته باشند به مواضع پیشین خود عقب نشینی کرده اند و مقدار زیادی از تسلیحات خود را نیز منتقل کرده اند.
 
کد مطلب: ۶۸۵۶۲  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱  |  ساعت: ۱۲ : ۴۹

شناسه خبر : 18165

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =