خانه / اجتماعی / ۱۸۰۰ مورد بازرسی در کردستان / متخلفان ۱۴ میلیون تومان جریمه شدند  

۱۸۰۰ مورد بازرسی در کردستان / متخلفان ۱۴ میلیون تومان جریمه شدند  

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: طی یک هفته گذشته در مجموع یک هزار و ۸۷۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی موجود در استان صورت گرفته است.
 

 
 
      
پیمان اسراری به بیان آخرین آمار و جزئیات بازرسی‌های صورت گرفته در سطح استان پرداخت و اظهار کرد: طی روزهای ۱۴ تا ۲۰ دی ماه سال‌جاری در مجموع یک‌هزار و ۸۷۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی موجود در استان صورت گرفته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خاطرنشان کرد: در جریان این بازرسی‌ها در مجموع ۱۱۰ پرونده تشکیل شده است.
اسراری تصریح کرد: در یک هفته گذشته ۱۳۸ مورد تخلف در این بازرسی‌ها محرز شده است، ضمن آنکه تعداد گزارش‌ها به ستاد خبری ۹۹ مورد بوده است.
وی افزود: طی یک هفته گذشته ۳۳ پرونده ناشی از این گزارش‌ها تشکیل شده است و ارزش ریالی تخلفات کشف شده در این مدت ۱۳۷ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۴۶۴ ریال بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد: نظارت دقیقی از سوی مجموعه سازمان بر روی وضعیت بازار صورت می گیرد و تمامی تغییرات منطقی و غیر منطقی نرخ اجناس نیز رصد می‌شود.
اسراری افزود: شهروندان کردستانی می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۴ شکایات خود در خصوص تخلفاتی از قبیل گرانفروشی، کم فروشی و سایر موارد را به سازمان اعلام کنند.
وی تصریح کرد: همچنین ادارات سازمان صنعت، معدن و تجارت در شهرستان ها آماده دریافت گزارش‌های شهروندان سایر شهرستا‌ن‌ها هستند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان کردستانی از بازاری آرام و مطمئن فراهم شود.
 

شناسه خبر : 9829

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =