خانه / سیاسی / ۲۱۶ کیلومتر از راه‌های اصلی کرمانشاه “خط” نمی‌دهند

۲۱۶ کیلومتر از راه‌های اصلی کرمانشاه “خط” نمی‌دهند

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: با تست و پوشش گیری انجام شده از راه‌های اصلی استان، پوشش موبایل در ۲۱۶ کیلومتر از راه‌های استان ضعیف است که ظرف دو تا سه سال آینده آن را تقویت خواهیم کرد.

مهندس مسیب قبادیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه در زمینه پوشش جاده‌ای موبایل از طرف سازمان تنظیم مقررات دو نوع تکلیف برای همه اپراتورها مشخص شده، گفت: بر این اساس اپراتورها موظفند یک سری مسیرهای جاد‌ه‌ای اصلی و بزرگراهی را پوشش دهند، حتی اگر اقتصادی نباشد.
 قبادیان تصریح کرد: آنچه در تکالیف اپراتورها در بحث پوشش‌های جاده‌ای عنوان شده تنها شامل راه‌های اصلی و بزرگراهی و راه بین فرمانداری‌هاست و راه‌های فرعی و روستایی جزو این تکلیف نیست.
قبادیان تصریح کرد: سال گذشته الحاقیه‌ای به تکالیف اپراتورها مبنی بر اینکه علاوه بر تکالیف موجود سالانه هزار کیلومتر از راه‌های اصلی کشور را زیر پوشش ببرند الحاق شد و در همین راستا تابستان امسال ۲۲۰۰ کیلومتر از جاده‌های استان را تست و پوشش گیری کردیم و نقاطی که پوشش ضعیف داشتند را شناسایی کردیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه تصریح کرد: بر اساس نتایج این کار در ۲۱۶ کیلومتر از جاده‌های استان پوشش ضعیفی داشتیم که این میزان ۱۰ درصد راه‌های اصلی استان را شامل می‌شود.
وی تصریح کرد: با شناسایی این نقاط آنها را به مسئولان اپراتور همراه اول کشور پیشنهاد داده‌ایم تا بتوانیم از محل الحاقیه جدید که تکلیف هزار کیلومتری را برای اپراتورها مشخص کرده پوشش این میزان راه استان را نیز کامل و تقویت کنیم.
وی با بیان اینکه نقاط مذکور بیشتر در حوزه شهرستان گیلانغرب، نفت شهر و مناطق جنوبی استان هستند، گفت: پوشش این مسیرها ظرف دو تا سه سال آینده تکمیل می‌شود.کد خبر: ۹۴۱۲۰۹۰۵۵۹۴ لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13965

این خبر رو هم ببینید

توصیه ایران به حیدر علی‌اف چه بود؟

کمال خرازی گفت: از ابتدا توصیه ما به حیدر علی‌اف این بود که با همکاری‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =