اخبار اجتماعی

مدیر مخابرات منطقه کردستان :
پاسخگویی به موقع به نیازهای مشترکان از وظایف اصلی مخابرات منطقه کردستان است


دکتر آزاد حکمت در جلسه شورای مدیران و بررسی عملکرد شش ماهه اول سال با مدیران ستادی و روسای شهرستانهای استان افزود: پاسخگویی به موقع به نیازهای ارتباطی و مخابراتی و کاهش زمان رفع خرابی مشکلات مخابراتی مشترکان از وظایف اصلی و اولویت دار مخابرات منطقه است.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، وی در این جلسه ضمن اعلام عملکرد مخابرات منطقه در بخش های مختلف از جمله تلفن همراه و ثابت ،دیتا در نیمه اول سال جاری خاطر نشان ساخت : خوشبختانه با برنامه ریزی دقیق و همکاری پرسنل مخابرات در سطح استان توانستیم اقدامات خوبی را در راستای ارتقا خدمات و زیرساخت های مخابراتی استان انجام دهیم.
دکتر حکمت به اجرای پروژه مهرگان با اعتباری بالغ بر 28.1میلیارد ریال در استان اشاره کرد و اظهارداشت: با اجرای موفق این پروژه توانستیم بسترسازی بیش از 20 هزار پورت را فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز مخابراتی حق مشترکان است افزود: با بکارگیری تمام توان،تلاش، و پتانسیل های فنی و حتی جغرافیایی استان توانستیم جزو استان‌های موفق در واگذاری سرویس FTTH در ارتباط با تلفن ثابت و همراه باشیم و زمینه استفاده از پیشرفته‌ترین سرویس‌ها و تکنولوژی‌های مخابراتی دنیا را برای مشتریان فراهم نماییم.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی از اجرای طرح تانوما درسطح شرکت مخابرات ایران و اجرای طرح‌های FTTH در سطح استان‌ها، ارائه انواع خدمات ارتباطی از جمله صوت، داده و تصویر بر یک بستر واحد است افزود: امیدوارم بتوانیم با اجرای این طرح، بیشتر از گذشته رضایت مشتریان را در حوزه های ارتباطی و مخابراتی جلب کنیم.
دکتر حکمت همچنین پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در مخابرات منطقه کردستان را یادآور شد و خاطر نشان ساخت: با بهره گیری از صنعت تبلیغات برای اجرای کمپین ها و ارائه خدمات مخابراتی می توانیم توجه مشتریان را در استان به خود معطوف سازیم.
مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه هر چه مشتریان ما در سطح استان افزایش یابند کسب درآمد و سود پایدار مخابرات بیشتر می شود تصریح کرد: استفاده از تبلیغات محیطی و بصری یکی از راه های جذب مشریان کلان است که نباید از آن غافل شویم.
وی در ادامه تعامل با سازمانها، دستگاهها و نهادهای مرتبط با فعالیت و خدمات مخابرات را از سوی مدیران و روسای ادارات مخابرات در شهرستانها را لازم و ضروری خواند و افزود: برقراری ارتباط دوسویه با دستگاههای خدمات نهاد در قالب برنامه های کارشناسی و طرح ریزی شده می تواند در پیشبرد اهداف مخابراتی موثر باشد.
دکتر حکمت اظهارداشت: خوشبختانه تعامل،همکاری و پشتیبانی مدیر عامل محترم شرکت مخابرات ایران ،مسولان ارشد استانی و فرمانداران شهرستانها با مجموعه مخابرات چشمگیر و ستودنی است که از تک تک این حامیان تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم با همکاری های دوسویه این روند تداوم داشته باشد.
مدیر مخابرات منطقه کردستان در پایان از زحمات، تلاش و پیگیری های دلسوزانه ی مدیران ستادی و روسای ادارات مخابرات در شهرستانها و مجموعه همکاران تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدوارم شاهد تلاش و فعالیت بیش از پیش شما عزیزان در این حوزه باشیم چرا که این مهم در تحقق اهداف ، ارتقاء خدمات مخابراتی و رضایت مشتریان نقش بسزایی دارد.
در ادامه این جلسه مدیران ستادی و روسای ادارات مخابرات در شهرستانهای استان به بیان عملکرد و مشکلات کاری در حوزه خود پرداختند که مدیر مخابرات منطقه کردستان با سعه صدر به تک تک موضوعات مطرح شده و رفع مشکلات موجود توجه کردند.
نویسنده: روابط عمومی ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ ۱۴:۱۲

تعداد بازدید : 62

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :