اخبار اجتماعی

پرواز صبح فرودگاه سنندج به علت شدت گرد و غبار لغو شد


سنندج - ایرنا - مدیر فرودگاه های استان کردستان گفت: به علت شدت گرد و غبار پرواز صبح روز چهارشنبه این فرودگاه که از مقصد تهران بود، لغو شد.
محسن سیف زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز نخست امروز این فرودگاه قرار بود ساعت 10:30 توسط شرکت آسمان از تهران به مقصد سنندج انجام شود اما به دلیل شدت گرد و خاک و نامساعد بودن شرایط جوی لغو شد.
وی اظهار کرد: هم اکنون چهار شرکت هواپیمایی معتبر در برنامه این فرودگاه فعالیت می کنند و در طول هفته 12 پرواز در این فرودگاه انجام می شود.
وی با بیان اینکه این تعداد پرواز جوابگوی نیازهای مسافران و متقاضیان است گفت: این برنامه را در فصول بعدی نیز حفظ می کنیم و فرودگاه آمادگی دارد در مسیرهای جدید و مورد تقاضا در هر ساعتی از روز پرواز برقرار کند.
فرودگاه سنندج از فرودگاه های قدیمی ایران بوده که از سال 1338 پروازهای هواپیمایی ایران ایر در این فرودگاه برقرار شده است.
طبق اعلام حفاظت محیط زیست کردستان امروز شاخص آلودگی هوا 256 میکروگرم بر مترمکعب را نشان می دهد که پنج برابر حد مجاز و استاندارد بوده است.
در روز شنبه هوای این شهر در وضعیت ناسالم و روز دوشنبه در وضعیت خطرناک قرار داشت و از بامداد تا شامگاه سه شنبه نیز حالت ناسالم و خطرناک داشته است.
خبرنگار: عبدالله رحمانی/**انتشار دهنده: امید بهمنی
3020/6108
انتهای پیام /*

تعداد بازدید : 45

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :